На Тернопільщині через несприятливі погодні умови (сильні пориви вітру) відбулось аварійне вимкнення електропостачання. Про це повідомляють у ВАТ “Тернопільобленерго”.
“Станом на 08 годину 26 грудня без електропостачання залишилось 14 населених пунктів області (з них 7 частково).
Бригади ВАТ “Тернопільобленерго” працюють над відновленням електропостачання.
У ВАТ «Тернопільобленерго» закликають бути обережними поблизу ліній електропередач та нагадують, що в жодному разі не можна наближатися до обірваних електропроводів ближче ніж на 8 метрів!
У разі виявлення обірваного проводу лінії електропередачі необхідно телефонувати до кол-центру ВАТ «Тернопільобленерго» за номером телефону 0-800-50-90-40.
Нагадуємо, що дізнатися про планові або аварійні вимкнення електропостачання можна: на нашому сайті або в Телеграм каналі”, – йдеться у повідомленні.