23.07.2024
Новини Оперативно

90 років без ремонту: на Тернопільщині реконструюють аварійний міст

Міст у Теребовлі

На Тернопільщині у зв’язку з реконструкцією мосту у Теребовлі перекривають дорогу протяжністю 500 метрів. Про це розповіли у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Повідомляється, що міст 90 років перебував в експлуатації без ремонту. За цей час з’явилися поперечні тріщини прогонової будови з розкриттям, замокання прогонової будови та активна корозія з вилуговуванням бетону, поздовжня тріщина залізобетонної плити проїзної частини прогонової будови, розтріскування бетону з поздовжніми та похилими тріщинами та оголенням арматури в місцях обпирання балок прогонової будови, відсутні перехідні плити, часткове руйнування сіток габіонного кріплення берегів річки в підмостовій зоні, значні розмиви конусів. Також був незадовільний стан проїзної частини на мості та підходах до нього тощо.

Повідомляється, що цей міст є критично важливим для логістики області, тому його потрібно ремонтувати. Кошти надає Європейський інвестиційний банк.

“З 20 листопада 2023 року проїзд усіх видів транспорту через ремонтовану споруду та підходи до неї повністю закрито. Йдеться про 500 метрів вулиці Князя Василька від з’їзду на вулицю Тернопільську до перехрестя з дорогою державного значення Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів (збігається з вулицею Тараса Шевченка). Закрита ділянка включає територію Теребовлянського автовокзалу”, – йдеться у повідомленні.
🚗 Транспортні засоби вагою до 15 тонн та навантаженням на вісь до 6 тонн:
1️⃣ повертають з траси М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече у селищі Дружба на дорогу Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль
2️⃣ з’їжджають з дороги Н-18 на Т-09-03 Галич – Підгайці – Сатанів біля села Дарахів
3️⃣ рухаються дорогою Т-09-03 до перетину з М-19 у місті Теребовля.
🚚 Транспортні засоби вагою понад 15 тонн:
1️⃣ повертають з траси М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече у селищі Дружба на дорогу Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль
2️⃣ з’їжджають з дороги Н-18 на Т-20-01 Бучач – Чортків – Скала-Подільська поблизу міста Бучач
3️⃣ повертають на трасу М-19 на об’їзній міста Чортків, а звідти – до міста Теребовля.
🚶‍♂️Пішоходи можуть перетинати міст через річку Гнізна, допоки спецтехніка не демонтує прогонову будову.☝ Звертаємо увагу учасників дорожнього руху, що протягом місяця в рамках реконструкції підрядна організація влаштує для потреб пішоходів та легкового транспорту тимчасові переправи біля ремонтованого мосту. Про зміни схеми організації дорожнього руху буде повідомлено згодом.

Перейти до панелі інструментів