04.12.2023
Новини

У центрі Тернополя відбувся благодійний ярмарок на підтримку 44 та 45 бригад. Фото, відео

У Тернополі відбувся благодійний ярмарок, який організували Тернопільський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2″ разом із благодійним фондом «Пазл добра».

На столах, організованих різними класами школи, було чимало: канапки, тістечка, торти, печиво, кекси, желе, піца, бендерики, вареники і навіть борщ. Випічку, створену руками батьків та учнів школи, розкуповували тернополяни.

Окрім домашніх страв, організатори ярмарку підготували концертну програму – сольні виступи, розмальовування гільз тощо. А ще була польова кухня від наших військових.

Як зазначає директорка ТНВК ШПЛ №2 Інна Іванюк, “ця допомога – це віра, любов, людське співчуття і патріотична позиція. І пишаюся, бо це мої батьки, мої діти, мій колектив. Хай Бог дарує свою благодать, пильну опіку у ваші сім’ї, родини, ваші серця на радість життя. Переможемо, обговоримо, поквитаємось. Разом до Перемоги! Нікому не здолати націю – єдину, світлу у правді перемог! Слава Україні! Вічна пам’ять і слава Героям”.

Усі зібрані гроші спрямують на підтримку наших військових.

 

Перейти до панелі інструментів