01.12.2023
Новини

Майже 200 тис грн віддав мешканець Теребовлі псевдоволонтеру на авто та дрон

183 000 гривень чоловік перерахував невідомому на авто та дрон. Зникли й гроші, і псевдоволонтер. Потерпілий із заявою звернувся до правоохоронців, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. 

Зі слів жителя Теребовлі, він хотів придбати автомобіль та безпілотний літальний апарат для ЗСУ. Знайшов контакти чоловіка, котрий назвався волонтером. Незнайомець пообіцяв за вигідну ціну привезти з-за кордону все замовлене. Ще у вересні чоловік перерахував за товар 183 тисячі гривень, однак ні авто, ні безпілотника так і не дочекався. Разом з грошима зник і псевдоволонтер.

Потерпілий із заявою звернувся до поліцейських. Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 Кримінального кодексу.

Поліцейські вживають заходів, аби встановити особу зловмисника і застерігають краян не довіряти незнайомим особам. Якщо є потреба у придбанні товарів з-за кордону, краще зверніться до тих людей, корі мають добру репутацію, звітують про свою діяльність. Адже дуже часто за волонтерів видають себе ті, хто прагне нажитися, і не важливо якою ціною, – наголошують у поліції.

Перейти до панелі інструментів