Аварія трапилася уночі, – повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. Пасажирку позашляховика шпиталізували.
О 1:07 на лінію “102” надійшло повідомлення від лікаря про те, що неподалік села Глибочок трапилася аварія з потерпілими. При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій автомобіля Land Rover, рухаючись дорогою Тернопіль-Львів, не впорався з керуванням та виїхав за межі дороги, опинившись у кюветі.
У результаті ДТП з тілесними ушкодженнями до медзакладу потрапила пасажирка.
Фото ілюстративне