05.12.2023
Новини Оперативно

Колишній поліцейський організував підпільне виробництво тютюну на Тернопільщині

Про підозру повідомили колишнього інспектора поліції одного з районних відділень ГУНП в Тернопільській області у незаконному виготовленні тютюну  (ч. 2 ст. 204 КК України). Про це повідомляють у Тернопільській обласній прокуратурі.

За даними слідства, правоохоронець, перебуваючи на посаді інспектора відділення поліції, щонайменше з травня по вересень цього року, без жодних дозвільних документів, організував у господарських приміщеннях на території одного з сіл Чортківського району виготовлення тютюну. До незаконної діяльності поліцейський залучив кількох місцевих мешканців, які сушили, подрібнювали, фасували сировину, закуплену у жителів прилеглих сіл.

Під час санкціонованих обшуків у «бізнесмена» вилучили тютюн понад            1 т 200 кг. Тож прибутки від незаконної діяльності могли становити майже 400 тисяч гривень.

На сьогодні інспектора звільнено з органів поліції.

Оперативний супровід у даному кримінальному провадженні забезпечили співробітники Тернопільського Управління внутрішньої безпеки ДВБ НП України та Управління УСБУ в  Тернопільській області. Досудове розслідування здійснюють слідчі СВ Управління СБУ в Тернопільській області.

 

Перейти до панелі інструментів