Аварія трапилася учора на Кременеччині. Окрім поліції та медиків знадобилася й допомога рятувальників, які діставали з авто травмовану пасажирку, – повідомляють у 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Тернопільській області.
“О 15:41 черговим караулом 11-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління було здійснено виїзд у с. Піщатинці Борсуківської територіальної громади Кременецького району на ліквідацію наслідків ДТП за участю легкового автомобіля марки “Volkswagen”. На місці події рятувальниками за допомогою ручного гідравлічного інструменту здійснено деблокування пасажирки з даного автомобіля”, – йдеться у повідомленні.