27.05.2024
Новини

На Тернопільщині шукають майже 100 лікарів: кому пропонують найвищу зарплату

Лікарі та медичний персонал завжди потрібні як у системі державної медицини, так і в приватних клініках та медцентрах, особливо у тепер. Зараз місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості пропонують шукачам роботи 97 актуальних вакансій лікарів, на Кременеччині 16 актуальних вакансій лікарів.

Найвища зарплата – 20 тис. грн – в анестезіолога, дерматовенеролога, дитячого невролога, нейрохірурга, ортопеда-травматолога, епідеміолога, бактеріолога, лікаря фізичної та реабілітаційної медицини, лікаря-лаборанта, лікаря приймальної палати.

Від 17 до 19 тис. грн пропонують невропатологам, рентгенологам, кардіологам, ендоскопістам, інфекціоністам, отоларингологам. 14-16 тис. грн на місяць роботодавці готові платити хірургам, педіатрам та сімейним лікарям. У сфері медицини Тернопільської області також потрібні стоматологи та лікарі ветеринарної медицини.

Є робота для медсестер (медбратів) та фельдшерів.

За спрямуванням служби зайнятості професію молодшої медсестри з догляду за хворими безоплатно можна здобути в Заліщицькому ВПУ; в Івано-Франківському і Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 3 місяці.

Також, деякі категорії громадян можуть отримати безоплатний ваучер для підготовки чи підвищення кваліфікації за спеціальностями «Медицина», «Медична психологія», «Медсестринство», «Фізична терапія, ерготерапія».

“Якщо вас зацікавили вакансії та можливість професійної підготовки, за детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» – 0635765756.

Шановні роботодавці! Якщо маєте вакансію, її можна подати, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів”, – зазначають у Тернопільському обласному центрі зайнятості.

Перейти до панелі інструментів