04.12.2023
Новини

Знайшли і покарали студента, який організував дискотеку для першокурсників

Раніше у “Мережі” розгорівся скандал через те, що у Тернополі близько 50 студентів влаштували гучні забави – дискотеку. Тернополянин, який перебував поруч, зняв на відео їхні розваги.

Поліція відреагувала на його звернення.

“У ході проведених заходів правоохоронці встановили, що в районі старого автовокзалу близько 50-ти студентів святкували посвяту у першокурсники. Захід мав відбуватися у приміщенні, але діти влаштували свято на вулиці”, – йдеться у повідомленні ГУНП у Тернопільській області.

Організатором забав виявився член студентської ради. Оскільки з 7 травня 2022 року заборонено проведення мітингів, зборів, походів і демонстрацій без попереднього погодження з обласною військовою адміністрацією, на організатора склали протокол за статею 185-1.

До речі, думки тернополян у Мережі розділились. Дехто виступає за те, що у час війни дискотеки недопустимі, інші ж закликають не забирати у людей юність та молодість.

“І шо поганого в тому що студенти трохи погуляли, тим паче в дозволений час. В них молодість може швидше пройти, ніж війна закінчитись”, – пише Ігор Псуй.

“Не мають совісті, війна, а їм розваги, якби в них хтось загинув чи би вони розважалися. Почекайте ще трошки і тоді будете гукати. Дай Боже їм розуму і трошки совісті…”, – коментує Оля Череватенко.

“Відправити на передову, то буде їм весело”, – каже Петруся Озимко.

“А я за студентів. Молодим людям по 20 років приблизно, в них молодість і студентські роки один раз в житті будуть. А тут як не пандемія, то війна. Життя йде своїм ходом. Молодь не повинна закритись на 4 замки і перечекати пару років поки пройде пандемія, війна і так далі. Нехай розважаються. І так вся країна живе в стресі. Стрес треба знімати. Чому б не танцями і музикою? Чи краще щоб наркотиками і алкоголем?” – пише Таня Малищик.

Перейти до панелі інструментів