21.09.2023
Новини

На Кременеччині оштрафували палія

Чергового палія сухої рослинності притягнули до адміністративної відповідальності у Лановецькій громаді, – повідомляють у Кременецькому районному управлінні ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

Читайте також: Масштабна пожежа в Тернополі: горів завод будматеріалів. Оновлено

9 вересня у Ланівцях громадянин 1967 року народження, проводив спалювання сухої рослинності та пожнивних залишків на землях сільськогосподарського призначення.

На порушника склали протокол та притягнули до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 3060 грн.

Кременецьке РУ ГУ ДСНС України у Тернопільській області вкотре наголошує, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття, пожнивних залишків та іншої рослинності заборонено, а також карається законом у вигляді штрафу:

  • для громадян від 3 060 до 6 120 грн.;
  • для посадових осіб 15 300 до 21 420 грн.

Також інформують, що на території нашої держави здійснюється супутниковий моніторинг території, одним із основних завдань якого є виявлення теплових випромінювань, що виникають в результаті пожеж. Супутники здатні реєструвати інфрачервоне випромінювання, яке випускається пожежею і виявляти такі джерела тепла з великої висоти. Це дозволяє оперативно виявляти пожежі, відслідковувати їх розповсюдження і координувати дії пожежних служб для ефективного гасіння.

Фото ілюстративне

Схожі пости

“Раціоналізуйте страх”: чому ми так легко піддаємось паніці та як із цим боротись

Ірина Небесна

За минулу добу на Тернопільщині COVID-19 забрав шестеро життів, зокрема молодої жінки

Вакцинуватися погодилась лиш половина працівників Петриківського геріатричного пансіонату

Перейти до панелі інструментів