29.09.2023
Новини Оперативно

У Тернополі деякі водомати просто під’єднані до централізованого водопостачання

Тернопільводоканал повідомляє, що в обласному центрі деякі з водоматів просто під’єднані до централізованого водопостачання. Але люди, які набирають там воду, платять за це гроші. Деталі – у дописі.

“Тернопіль пережив кілька торговельних лихоманок. Не треба бути людиною поважного віку, щоб пригадати період засилля аптек, крамниць з мобільними аксесуарами чи магазинів уживаного одягу. Яскрава риса сьогодення – водомат (або й кілька) у кожному дворі. І обов’язково – з поетичною назвою на кшталт “Альпійське озеро”.

У цьому дописі не загострюватимемо увагу на властивостях такої води. Давно змирилися з тим, що для когось рідина в красивій обгортці та гучним найменуванням краща за водоканалівську з артезіанських свердловин. Але пройти повз цю історію не змогли. Під час контрольних перевірок фахівці КП “Тернопільводоканал” виявили, що частину водоматів у місті встановили без ємностей для води та під’єднали просто до централізованої водопровідної мережі. Відразу зазначимо, з обліком усе гаразд. Метикуваті підприємці встановили лічильники та справно платять за використання води. Щоправда, новітні комбінатори вирішили обійтися навіть без звичних у таких справах чудотворних фільтрів. Добре, що наше підприємство систематично піклується про якість води в мережі та займається її знезараженням і знезалізненням.
Та є одне “але”. Літр води від “Тернопільводоканалу” коштує майже 18 копійок (17,58 грн за кубометр, тобто 1000 літрів). А от вартість того ж літра (!) з таких агрегатів зазвичай 1,50 грн, а десь і цілих 2 грн. То навіщо платити більше?”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

На Тернопільщині розшукують підозрюваного в крадіжці грошей зі скриньки пожертв (відео)

ДТП на 15-го Квітня: авто вилетіло на паркан

У парку “Сопільче” демонтували тимчасову споруду

Перейти до панелі інструментів