Наступна зима може бути такою ж складною, як попередня: найкращі портативні зарядні станції для дому

Експерти попереджають, що зима 2023-2024 років буде не менш складною, як попередня. Тобто українцям потрібно готуватися до чергових вимкнень світла, бо росіяни ще минулого року зруйнували значну частину енергосистеми України. Цьогоріч їм для створення блекауту потрібно менше ракет.

Тому українцям варто заздалегідь підготуватись до вимкнень світла, подбавши про газові пальники, генератори, ліхтарики та електричні зарядні станції. https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/portativnye-zaryadnye-stancii.html

У цій статті ми розглянемо найкращі портативні зарядні станції, які відзначаються не лише вражаючою потужністю та швидкодією зарядки, але й інноваційними функціями та елегантним дизайном. Ви дізнаєтеся про різноманітні моделі, які можуть стати незамінними помічниками в підтриманні життєдіяльності вашого дому тривалими зимовими вечорами.

Що таке зарядні станції і якими вони бувають

Зарядні станції працюють таким чином, що накопичують в собі енергію, заряджаючись від звичайних розеток, а при потребі роздають її. Це такий собі великий павербанк, тільки який має вихід на розетку на 220 В. Тобто від них ви зможете зарядити ноутбук, зварити їжу в мультиварці чи підключити телевізор.

Раніше їх використовували для кемпінгу та подорожей, та минулої зими вони стали незамінними помічниками в будинках українців. Проте не всі знають, на які параметри потрібно звертати увагу при купівлі такого пристрою.

Насамперед потрібно оцінити, що саме потрібно живити від зарядної станції та підрахувати потужність, яка потрібна. Наприклад, якщо вам потрібно зробити зранку каву в кавомашині, чи прибирати за допомогою пилососа чи просто підзаряджати гаджети. В інструкції до кожного пристрою написано, скільки електроенергії він споживає. Для кавомашини потрібно приблизно 1500 Вт, пилососу трішки менше, а телевізор споживає до 200 Вт. Отже вам потрібен пристрій з потужністю не менш як 1500 Вт.

Проте краще вибирати зарядну станцію з потужністю з запасом, тому що вказують лише пікове навантаження. Реальна потужність моделі майже у два рази менше, ніж вказано.

Тому варто знати, що моделі з потужністю до 1000 Вт краще брати для зарядки ноутбуків, телефонів, роутерів та інших портативних пристроїв. Домашню техніку такими зарядними станціями запустити буде важко.

А якщо у вас велика квартира чи будинок, потрібно вибирати моделі потужністю від 5 кВт. Вони витримують стрибки напруги і мають велику ємність батареї.

Також потрібно звертати увагу на кількість портів для зарядки і наявністю виходу під розетку.

About the author

ДТП у Смиківцях
trending_flat
П’яний водій, який спричини ДТП з трьома жертвами у Смиківцях, сидітиме довго у в’язниці

Тернопільський міськрайонний суд засудив до 10 років позбавлення волі водія, який став винуватцем смертельної аварії в лютому 2024 року. Чоловіка визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху та невиконанні судового рішення. Як повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури, трагедія сталася 11 лютого 2024 року близько 11:45. Керуючи автомобілем BMW 220D, засуджений зіткнувся з Renault, що рухався в тому ж напрямку. Від удару Renault виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з BMW 525. Наслідки аварії виявилися жахливими: пасажир Renault загинув на місці, водій цієї машини потрапив до лікарні з травмами. Також були госпіталізовані водій та п'ятеро пасажирів BMW 525, серед яких троє дітей. Через два дні після ДТП у лікарні померла пасажирка BMW 525 — мати трьох дітей. Згодом від отриманих травм померло й восьмимісячне немовля. Одразу після аварії винуватець не встановив знак аварійної зупинки, не викликав швидку допомогу і не […]

плащаниця з передової
trending_flat
Капелани привезли на передову унікальну древню плащаницю з Зарваниці (відео)

На передову передали  унікальну найдавнішу плащаницю з відомого паломницького центру Зарваниця. Святиня потрапила до військових саме у Страсну П'ятницю завдяки зусиллям капеланів-волонтерів з Тернопільщини. "Унікальна найдавніша плащаниця зі святих місць Зарваниці на передовій. З'явилася вона у Страсну П'ятницю завдяки капеланам-волонтерам з Тернопільщини. Отці Василь Корендій та Петро Половко приїхали з власної ініціативи та з благословення Владики Теодора Мартинюка, а також Владики помічника Володимира Фірмана напередодні Великодніх свят", - повідомив пресофіцер 105  окремої територіальної бригади ЗСУ Юрій Кульпа. Бійці 105-ї окремої бригади територіальної оборони матимуть нагоду відвідати святиню та помолитися перед плащаницею протягом двох днів до святкування Великодня. Капелани привезли духовну підтримку захисникам у складний час, даючи можливість військовим доторкнутися до важливої християнської реліквії в період перед Воскресінням Христовим. Читайте також: До Тернополя повернувся пресофіцер, який рік служив в Африці

пожежа Плотича
trending_flat
Масштабну пожежу біля Тернополя гасили всю ніч: вогонь підступив до будинків та знищив заказник

18 квітня на Тернопільщині сталася серйозна пожежа сухої трави та очерету, яка знищила частину Чистилівського орнітологічного заказника та загрожувала житловим будинкам.  Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області. Вогонь почав поширюватися близько 14:18 у селі Плотича Тернопільського району. Рятувальники швидко прибули на місце, але гасіння ускладнювалося кількома факторами: сильним вітром, що пришвидшував поширення полум'я, важкодоступністю осередків займання та посушливою погодою. Для боротьби з пожежею залучили 4 одиниці спеціальної техніки та 15 працівників ДСНС. Вогнеборці працювали всю ніч, і лише о 5:00 ранку 19 квітня пожежу вдалося остаточно приборкати. Завдяки професійним діям рятувальників вдалося запобігти переходу вогню на житлові будинки сіл Плотича, Чистилів та Великий Глибочок. Проте вогонь знищив частину природоохоронної території - Чистилівського орнітологічного заказника. Наразі фахівці оцінюють завдані збитки. Масштаби пожежі у п'ятницю, 18 квітня, були такими:

trending_flat
Графік освячення пасок на Великдень у храмах Тернополя

На Великдень щороку тисячі тернополян збираються біля храмів міста, щоб освятити великодні кошики з пасками та іншими традиційними стравами. У різних церквах час початку освячення відрізняється. У цьому матеріалі ми зібрали повну інформацію про час та місце проведення освячення пасок у різних храмах міста. Церква святого апостола і євангеліста Івана Богослова (Локація – проспект Злуки, 14) Субота - освячення пасок з 14:00. 20:00 Надгробне, Божественна Літургія Неділя - з 6:00 - Пасхальна Утреня Церква Воздвиження Чесного Хреста (Надставна церква) (Локація –  вулиця Над Ставом, 16)  Субота - Посвята пасок весь день Неділя - Святкова служба з 07:00. Церква Положення Чесної Ризи Пресвятої Богородиці (Локація – вулиця Текстильна, 2) Читайте також: Віряни церкви у Тернополі за один день зібрали 147 тисяч на авто для ЗСУ Кафедральний Собор Святих Рівноапостольних Костянтина та Єлени (перехрестя вулиць Київська і Тарнавського) Церква Святого Духа УГКЦ (вулиця […]

Ігор Коляса
trending_flat
У Великодню суботу на Тернопільщині прощатимуться з 42-річним Героєм

У Великоберезовицькій громаді Тернопільщини у Великодню суботу попрощаються з захисником України Ігорем Колясою, який загинув під час військової служби. 17 квітня 2025 року пішов з життя 42-річний військовослужбовець, житель села Буцнів. Ігор Євгенович Коляса народився 22 січня 1983 року в селі Буцнів. Здобув освіту в місцевій школі, певний час мешкав у Тернополі. На військову службу його призвали у червні 2023 року. Захисник обіймав посаду гранатометника 2-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти 2-го стрілецького батальйону військової частини А7028, повідомляє Великоберезовицька селищна рада. Вдома на загиблого воїна чекали дружина Оксана та доньки Яна й Анастасія. Також у нього залишились батьки Олена та Євген, брат Богдан і три сестри — Лілія, Марія та Олеся. Кортеж із тілом захисника прибуде до Буцнева 18 квітня 2025 року о 13:00. Панахида відбудеться того ж дня о 20:00. Похорон призначено на суботу, 19 квітня, […]

trending_flat
Ні грошей, ні пам’ятника: фірму з Тернопільщини звинувачують у шахрайстві на сотні тисяч

Втрата близької людини — це біль, який неможливо передати словами. Для родичів померлих важливо гідно вшанувати пам'ять покійного, облаштувати місце на цвинтарі, куди можна прийти, посидіти в тиші, згадати дорогу людину та відчути духовний зв'язок, навіть після її відходу. Але не завжди це вдається - іноді навіть після витрачених сотень тисяч гривень на встановлення пам'ятника померлому люди залишаються і без грошей, і без самого пам'ятника. До редакції "Терміново" звернулися родичі померлого з проханням розголосити їхню історію, оскільки справа, на їхню думку, не зрушує з мертвої точки. Замовили пам'ятник, а потім сума змінилась 26 квітня 2023 року пані К. уклала договір підряду з ТзОВ "Кам'яні справи" на виготовлення пам'ятника для могили її сина. Вартість робіт за договором складала 266 тисяч гривень, з яких 102,5 тисячі гривень були сплачені як аванс. За словами сестри померлого, під час укладення договору сторони домовилися про […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А

ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright 2025