21.09.2023
Новини Промо

Інтимні товари на піку популярності: як стати власником секс-шопу в період війни та зробити успішний бізнес

Інтимні іграшки для дорослих – це товари, які постійно користуються попитом. При правильній організації бізнес на їх реалізації здатний принести добрий прибуток, що повністю окупить усі початкові витрати та забезпечить стабільний дохід. Але як відкрити секс шоп, і що потрібно враховувати у процесі запуску власного онлайн-каталогу?

Інтернет-магазин секс-іграшок з нуля: аналіз ринку

Спочатку важливо зрозуміти характеристики та специфіку обраного сегменту, щоб правильно розробити маркетингову стратегію та виправдати очікування потенційних клієнтів.

Розуміння цільової аудиторії

Дослідження пропозицій конкурентів та купівельного попиту буде корисним для формування затребуваного переліку продукції. Щоб відкрити інтим-магазин, потрібно орієнтуватися на запити наступних груп клієнтів:

 • пари – прагнуть урізноманітнити свої відносини, шукають нові способи зміцнення близькості та створення романтичної атмосфери;
 • самотні чоловіки та жінки – зацікавлені у купівлі функціональних гаджетів для задоволення своїх інтимних потреб без участі партнера;
 • представниці ескорту – орієнтовані на гарну еротичну білизну, костюми для рольових ігор, цікаві новинки секс-індустрії;
 • любителі експериментів – незмінно перебувають у пошуку технологічних новинок, а також інноваційних розробок;
 • люди з незвичайними уподобаннями – для цієї групи можуть бути актуальні різні категорії продукції від товарів для БДСМ та класичних анальних пробок до функціональних секс-машин.

Інтим магазини в Україні відвідують чоловіки та жінки різного віку. І потрібно розуміти потреби покупців, щоб кожен користувач мав змогу знайти для себе цікаві пропозиції.

Різноманітність вибору та формування асортименту

На етапі розвитку варто зупинитися на базових категоріях продукції, серед яких:

 • інтимна білизна: аксесуари для спокуси, еротичне вбрання;
 • секс-іграшки: від фалоімітаторів до вібраторів, від мастурбаторів до масажерів простати із великим набором додаткових опцій – це основна категорія, яка повинна бути найрізноманітнішою;
 • засоби для покращення якості інтимного життя: анальні, вагінальні та оральні лубриканти, у тому числі їстівна серія, а також масажні олії, гелі-стимулятори;
 • засоби контрацепції: чоловічі та жіночі презервативи;
 • тренажери для інтимного здоров’я.

Цього достатньо, щоб открити сексшоп, а надалі доведеться поступово збільшувати асортимент. Хорошою ідеєю стануть подарункові набори, що включають комбінації продуктів з різних категорій. Це зручний спосіб збільшити середній чек та порадувати покупців спецпропозиціями.

Правові аспекти у бізнесі з інтимними товарами

Щоб працювати чесно та легально, важливо не лише зареєструвати діяльність, а й реалізувати виключно сертифіковану продукцію, безпека якої підтверджена відповідними документами. Онлайн сексшоп з орігінальними товарами відомих брендів – це пропозиція, яка ніколи не втрачає актуальності.

Що стосується обмежень, то єдиною вимогою є спливаюче вікно на сайті. Це необхідно для уточнення, що користувач досяг повнолітнього віку.

Крок за кроком: створення успішного бізнесу з продажу товарів для дорослих

Для досягнення успіху у вибраній діяльності потрібно детально розібратися в основних тонкощах: що таке сексшоп, як функціонує ця категорія інтернет-магазинів, і що необхідно для подальшого успішного розвитку.

Запуск сайту інтимних товарів

Стиль та колірна гама онлайн-каталогу повинні відповідати загальній концепції, розробленій на базі аналізу очікувань цільової аудиторії. Портал має бути зручним, з обов’язковою кнопкою зворотного дзвінка та вікном чату для консультацій, а також можливістю оформлення швидкого замовлення.

Картка кожного товару має бути ретельно заповнена, із зазначенням:

 • характеристик;
 • переваг;
 • особливостей моделі.

Якісні фото – обов’язково, а відео з рекомендаціями щодо використання або оглядом доступних функцій стануть додатковим плюсом.

Простір для успіху: пошук та організація складського приміщення

В наявності завжди повинні бути популярні товарні позиції – і це перше, про що варто подумати, вивчаючи, як відкрити сексшоп. За бажанням зберігати продукцію можна навіть у квартирі, але краще все-таки орендувати просторий склад та організувати зручну систему стелажів, розділивши всі інтимні іграшки за категоріями.

У виборі розташування складського приміщення потрібно орієнтуватися на близькість до поштових відділень, що спростить процес пакування та відправлення посилок, особливо при великих обсягах замовлень.

Швидкість та надійність: організація доставки та оплати

Онлайн-каталог буде доступний для користувачів з усіх областей країни, що дозволяє значно розширити географію клієнтів. Не доводиться обмежуватись одним населеним пунктом, але важливо продумати оптимальні для покупців варіанти отримання та оплати товарів:

 • готівкові та безготівкові платежі;
 • можливість оформлення швидкої розстрочки;
 • доставка до поштового відділення або пошти.

Інтим магазин – бізнес, який потребує уваги до деталей та делікатного ставлення до потенційних покупців. Тому важливо окремо підкреслити, що при доставці продукції буде збережно конфіденційність та анонімність.

Просування інтернет-магазину для дорослих: секрети ефективної онлайн-присутності

Категорія товарів 18+ завдає певних труднощів у розробці рекламної стратегії. Але це не завадить використовувати контекстну рекламу Google, а також соцмережі. Важливим є нестандартний підхід та оригінальність – це привабить користувачів, які надалі можуть стати постійними клієнтами.

Як відкрити онлайн-магазин секс-іграшок? Перший крок – розробити детальний бізнес-план, у якому перераховано повний перелік дій, необхідних для розвитку та просування торгової точки. Надалі належить лише суворо дотримуватись заданого порядку – і поступово справа почне приносити прибуток, повністю окуплюючи вкладений капітал.

Схожі пости

У Скалаті горів “Агромлин”

Понад 10 років позбавлення волі отримав житель Лановеччини, який вбив знайомого і скинув тіло у криницю

“Cкеледром”, повітроплавання та інші нові атракції – літній туристичний сезон 2019

Наталя Павлусик
Перейти до панелі інструментів