27.09.2023
Новини

“Мав керівну посаду в Тернополі, але 24 лютого одів однострій”: в Озерній попрощаються із 28-річним захисником Богданом Шевчуком

Ще одна трагічна втрата на війні для Тернопільщини. Загинув 28-річний Герой з Озерної Богдан Шевчук, – повідомляють у громаді. Він будував перспективну кар’єру. Та 24 лютого 2022 року одів однострій і став на захист країни. Мужньо боронив Україну та молоде життя обірвалося 26 липня. Прощатимуться із захисником 30 липня.

“Він виріс у Тернополі, та Озерна йому стала рідною. У 2021-му купив в селі будинок. Розпочав ремонти, робив все, щоб його домівка стала найкращою. Мав добру роботу на керівній посаді в Тернополі, придбав автомобіль. Мріяв про власну майстерню програмування станків. Навіть почав втілювати мрію в життя…

Та в першу добу повномасштабного вторгнення ворога Богдан залишив все, що йому рідне і кохане, щоб з вірністю Україні здолати ворога.

Хлопець кілька років тому служив у Національній Гвардії строкову. А раненько 24-го лютого-22, коли зазвучали сурми, Богдан зібрав речі і поїхав у свою військову частину. І того ж дня він одягнув однострій.

Півтори роки боїв. Разом з побратимами прогнав тисячі окупантів. Та 26-го липня, виконуючи бойове завдання в Луганській області, Богдан Шевчук віддав своє молоде життя. Життя, яке тільки-тільки розквітло.

«Ти завжди був взірцем чоловічої мужності і розуму. Неможливо загоїти біль та гіркоту втрати. І лише світлі спогади завжди будуть сильнішими за смерть!» – слова рідного брата Остапа.

Співчуваємо всій родині Воїна-Героя! Схиляємо голови перед мамою, братом, дідусем, бабусею Богдана Шевчука. Хай слова підтримки надатусь сили рідним і близьким, щоб витримати горе. Горе, яке надважке для всієї Озернянської громади.

Лише світлі спогади завжди будуть сильнішими за смерть.

Повернення Героя на вічний спочин в Озерну і прощання ймовірно в неділю 30 липня. Більш точний час повідомимо згодом”, – зазначають у повідомленні.

Схожі пости

Понад 200 нових хворих на коронавірус виявили на Тернопільщині, 6 людей померли

Гірка є – відвідувачів нема. У Зимовому містечку нова локація

Юлія Вітюк

У Тернополі під колеса авто потрапили дві жінки

Перейти до панелі інструментів