01.10.2023
Новини

За закупівлі на 25 млн, які виграв свекор чиновниці міськради, взялася поліція

Раніше “Терміново” з посиланням на “Наші гроші. Львів” повідомляло, що Тернопільська міськрада віддала 25 млн грн свекру впливової чиновниці міськради. 75-річний тернополянин Антон Рудніцкий регулярно отримує замовлення на ремонти об’єктів комунальної власності, загальна сума отриманих ним підрядів сягнула 25 млн грн. Наприклад, лише за один день, 7 червня, йому вдалося підписати з управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради відразу чотири прямі угоди загальною вартістю 3,3 млн грн на капітальний ремонт покрівель житлових будинків. 

Після цієї публікації 13 липня тернопільська поліція почала досудове розслідування за підозрою у неналежному виконанні службовою особою службових обов’язків, що завдало істотної шкоди громадським інтересам, повідомляють журналісти “НГЛ”.

Довідка.

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, –

карається штрафом від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Схожі пости

Не стало отця Володимира з парафії Йосафата, багатолітнього духівника колегіуму

На Злуки уже друга аварія за сьогодні, збили людину на пішохідному

Redaktsia

У центрі Тернополя знеструмлені 9 дільниць

Перейти до панелі інструментів