27.09.2023
Новини

“На нас за п`ять років не було жодної скарги”: власниця атракціонів розповіла про конфлікт у селі на Тернопільщині

Днями “Терміново” розповідало, як на Тернопільщині люди скаржилися на пересувні атракціони. Нам вдалося поспілкуватися із підприємицею, якій вони належать. Жінка розповіла власну версію подій того дня, які стали приводом для допису з обуренням у соцмережі.

  • Я була вражена, коли побачила такий відгук на наші атракціони, – каже пані Людмила. – Уже понад 5 років займаюся цим бізнесом. За цей час жодних скарг не було. Аж тут таке! Знаю, про який випадок йдеться. Неприємна ситуація трапилася в одному з сіл Збаразької громади. Прийшла мама з хлопчиком, хотіла придбати для нього абонемент на весь день (вартує 250 грн). Ми пояснили, що абонемент продається меншим діткам, а старші сплачують за кожен атракціон окремо, це передбачено нашою інструкцією. І, схоже, саме це й не сподобалося мамі. От вона й вирішила нас так “прославити”, – зазначає підприємиця.

Також жінка розповіла, що об`їздила з атракціонами не лише Тернопільщину.

  • До ковіду і до війни ми самі обирали, куди їхати, за атракціонами черга стояла. А потім бізнес, і не лише наш, занепав. Та пізніше все ж по-трошки почали виїздити по громадах. Адже дітям треба відволікатися. Разом з тим, на майданчиках, які ми орендуємо, не продається алкоголь і не звучить музика. Без цього під час війни можна обійтися. Стараємося стежити, аби у нас не було відвідувачів зі спиртним чи в стані сп`яніння, – каже Людмила.

Старости округів, де побували згадані атракціони, і з якими нам вдалося зв`язатися, кажуть, що скарг не отримували.

  • Ці пересувні атракціони у нас не вперше, – розповів староста сіл Доброводи, Чумалі, Опрілівці,
    Новики та Зарубинці Ігор Мних. – Скарг не було, власниця комунікабельна, привітна. Залишала благодійні кошти на потреби наших військових.

І справді, пані Людмила підтвердила, що у кожному селі чи громаді, де орендує ділянку, залишає певну суму коштів на потреби місцевих військових. А дітки, які втратили батьків на війні (загинули або зникли безвісти), діти-сироти відвідують її атракціони безкоштовно.

  • Ми винні нашим захисникам, їхнім дітям та рідним, тож маємо хоч чимось віддячувати, – каже підприємиця.

Щодо конфлікту, зазначає, що це винятковий випадок.

  • Про нас завжди гарні відгуки. Хоч маємо лише три гірки, два батути та ятки з солодощами, для дітей, повірте, у селах, особливо невеликих, це подія. Ще не встигнемо поїхати, як діти уже запитують, коли приїдемо знову. А хтось невдоволений колись та знайдеться. Різні бувають люди, з різними характерами. Хоч ця конкретна ситуація була вкрай неприємною, волію на ній не зосереджуватися, а далі робити свою справу та тішити малечу в різних куточках Тернопільщини і не лише, – підсумовує Людмила.

І, зрештою, аби врегулювати конфлікт (якщо справді було порушення чиїхось прав чи закону) є місцеве самоврядування та правоохоронці.

Схожі пости

За два дні камери зафіксували більше 2 тисяч порушень ПДР

Redaktsia

У Тернополі парафія запрошує дітей 7-12 років у безкоштовну школу продовженого дня

Під Підволочиськом перекинулось авто

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів