Прокат велосипедів — активний відпочинок на свіжому повітрі!

Якщо ви любите активний відпочинок, прогулянка на велосипеді серед мальовничої карпатської природи — саме те, що вам потрібно! Щоб отримати яскраві враження та незабутні емоції, варто скористатися прокатом велосипедів у Буковелі та підібрати собі вдалий транспорт на кілька годин або цілий день.

Можна взяти з собою друзів і організувати справжнісінький велотур — велосипеди знайдуться для всіх! Детальніше про умови прокату читайте на сайті готельного комплексу Підгір’я за посиланням https://hotel-podgore.com.ua/prokat-velosypediv-v-bukoveli. Запрошуємо вас у захопливе турне, що гарантує море задоволення, драйву та адреналіну!

 

Особливості велосипедного туризму у Карпатах

Велопохід — це організована велосипедна поїздка групою учасників для відвідання природних, архітектурних чи історичних пам’яток, розташованих в різних місцях маршруту. Можна обирати маршрути різної складності та направленості, але в будь-якому разі поїздку супроводжуватимуть мальовничі карпатські пейзажі та приголомшливо красиві панорами.

Залежно від складності маршруту, можна зробити акцент на спортивній складовій велосипедного туру або ж на культурній, пізнавальній та розважальній. Туристи самостійно обирають протяжність шляху та швидкість пересування: на певних ділянках ви можете їхати не збавляючи швидкості, просто милуючись зміною пейзажів, а в особливо цікавих місцях — зупинятися для огляду чи навіть робити невеличкі привали.

Місцевість карпатського краю відрізняється різноманітним рельєфом, що дозволяє будь-якому туристу вибрати цікавий та посильний маршрут — як новачку, так і досвідченому мандрівнику-велосипедисту. Для екстремалів існують маршрути підвищеної складності, спеціально розроблені професіоналами велосипедного спорту, які чудово підійдуть і для тренування, і для отримання адреналіну.

Як обрати транспорт для велотуру

Для вас швидко підберуть вдалий велосипед, а якщо виникнуть сумніви, зверніться до працівників, щоб визначити розмір велосипедної рами відповідно до параметрів свого тіла.

Зрозуміти, чи підходить для вас конкретний велосипед, можна і самостійно, звертаючи увагу на власні відчуття комфорту/дискомфорту. Наприклад, якщо сідаючи на сідло та беручись за кермо, ви відчуваєте скутість у тілі — велосипед замалий. Якщо ж спина та руки напружуються — транспорт зависокий.

Працівники готелю допоможуть відрегулювати висоту сідла до найбільш зручного положення під час поїздки. Так, для комфортного катання на велосипеді нога на нижній педалі повинна бути ледь-ледь зігнутою в коліні. Моделі зі скошеною рамою підходять для людей невеликого зросту, а з короткою відстанню від сідла до руля — для жінок (допомагають зняти напругу в спині під час поїздки).

About the author

ДТП
trending_flat
У центрі Тернополя велосипедист збив жінку і втік: її забрала швидка

У центрі Тернополя сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій постраждала жінка. Велосипедист, який її збив, зник з місця події, а потерпілу госпіталізували. ДТП сталася 18 червня близько 13:20 на бульварі Тараса Шевченка. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області. До травмпункту бригада швидкої допомоги доправила тернополянку 1955 року народження. У жінки діагностували перелом та інші ушкодження. На місце події прибула слідчо-оперативна група Тернопільського райуправління поліції. Вони з'ясували, що велосипедист рухався пішохідним тротуаром у напрямку вулиці Князя Острозького. Водій двоколісного транспорту наїхав на пішохода, після чого жінка впала. Натомість велосипедист не зупинився і втік з місця пригоди. Наразі правоохоронці встановлюють особу велосипедиста. За цим фактом відкрито провадження за частиною 1 статті 291 Кримінального кодексу України (порушення чинних на транспорті правил). Триває розслідування.

пожежа Синьків
trending_flat
Серйозна пожежа на Чортківщині: могло згоріти три будівлі

У селі на Чортківщині сталася серйозна пожежа. Майже опівночі, коли більшість людей вже спали, спалахнула господарська будівля у селі Синьків. Площа загоряння склала 55 квадратних метрів.  Про це повідомляють у ГУ ДСНС України у Тернопільській області. "Майже опівночі, о 23:56, коли більшість людей вже спали, наші рятувальники отримали терміновий виклик із села Синьків. На місці вони побачили господарську будівлю, охоплену полум'ям.  Площа пожежі — 55 квадратних метрів, а головне — вогонь вже був готовий перекинутися на три сусідні будівлі, зокрема й на житловий будинок! Завдяки миттєвій реакції та злагодженій роботі, хлопці не лише приборкали пожежу, але й відстояли у вогню три споруди! Це і є те, що називається "врятовано"", - йдеться у повідомленні.

будівництво Сураж
trending_flat
У селі на Кременеччині московський патріархат будує церкву

На Тернопільщині, у селі Сураж Кременецького району під виглядом звичайного будинку будують церкву. Та ще й московського патріархату. Про це розповів журналіст з Тернополя Сергій Сінкевич. Зазначимо, що село ще в 2019 році перейшло до Православної церкви України.  "Все добре чув. Бачив на власні очі. І констатую патологічне самодурство, юридичну профанність, або зухвалу бравуру місцевих московських священників. Все настільки очевидно, що вважаю: є усі підстави, аби до Суража приїхали нарешті й якісь компетентні контролери з відповідних структур. З яких завгодно. Наприклад, з прокуратури. Варто не ігнорувати, а лише спробувати. Поговорити з людьми. Глянути на великий хрест, встановлений біля майбутнього нібито просто будинку. І зовсім не складно буде переконатись, що замовники цього будівництва давно вже наплювали на документи, і справді будують там церкву", - пише журналіст на своїй сторінці у фейсбуці. "Командир" будівельної бригади, Сергій, відкрито розповів, що вони є спеціалістами […]

trending_flat
Чи потрібне загартоване скло на смартфон: практичний аксесуар чи маркетинговий хід?

Смартфони стали нашим щоденним помічником, але варто цьому розумному пристрою впасти і вже можна втратити не лише настрій, а й значну суму грошей. Саме тому захист дисплея виходить на перший план одразу після купівлі нового телефону. Найпопулярніший спосіб — встановлення загартованого скла. Проте чи справді воно необхідне, чи це просто модна тенденція? Екран під загрозою: навіщо взагалі додатковий захист?  Більшість нових смартфонів оснащуються екранами з високою роздільною здатністю, які одночасно є найкрихкішими деталями пристрою. Хоча виробники рекламують наявність захисного скла (найчастіше це Gorilla Glass різних поколінь), у реальному житті цього буває недостатньо. Падіння навіть з висоти столу може спричинити появу мікротріщин або повністю розбити екран. Вартість заміни дисплея в деяких моделях може досягати 40–60% вартості всього смартфона. У такому контексті загартоване скло, яке коштує в рази дешевше, виглядає цілком логічним і практичним рішенням. Загартоване скло проти плівки: битва за дисплей […]

затримання
trending_flat
Зняття з розшуку та оформлення непридатності до служби: тернопільські поліцейські знешкодили незаконні оборудки у ТЦК

Поліція Тернопільщини викрила корупційні схеми у двох територіальних центрах комплектування. Зловмисники обіцяли громадянам допомогу з уникненням мобілізації. Правоохоронці оголосили підозру трьом особам, серед яких двоє нинішніх та один колишній працівник ТЦК. Їм загрожує до восьми років ув'язнення за такі дії, як зняття з розшуку та оформлення фіктивної непридатності до служби. Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України. Схеми ухилення від мобілізації: як це працювало Оперативники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та слідчі поліції Тернопільщини, спільно зі співробітниками СБУ, викрили осіб, які організовували незаконні схеми. Цього разу під підозру потрапили двоє працівників військової установи та їхній колишній колега. Один із військових районного ТЦК, разом зі спільником (колишнім військовослужбовцем цього ж підрозділу), обіцяв чоловікові оформити документи про непридатність до служби. За цю «послугу» вони вимагали 20 тисяч доларів. Змовники запевняли, що мають вплив на посадовців центру комплектування, які б "виготовили" необхідні […]

ректор тнпу
trending_flat
Стало відомо, хто переміг у першому турі виборів ректора ТНПУ

У середу, 18 червня, відбулися вибори ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Гнатюка.  Голосування і підрахунок голосів завершені - при цьому 4 бюлетені визнали недійсними, 9 виборців не підтримали жодного кандидата.  Перемогу у першому турі здобув Богдан Буяк. Він отримав 192 голоси. "Терміново" інформує читачів з місця події. Друге місце, з великим відривом від першого зайняла Ірина Задорожна - 95 голосів. Ігор Гевко майже так само -  93 голоси, Надія Дробик - 57 голосів.  Древніцький Юрій - 33 голоси. Андрій Кузишин набрав 79 , Світлана Калаур - 39. Жоден з кандидатів не набрав 50%, отже буде другий тур. Вибори ректора ТНПУ відбулися у середу, 18 червня, серед семи претендентів, шестеро з яких – професори, і один – доцент. Читайте також: “Доктор Копіпаст”: що кажуть в ТНПУ про звинувачення ректора у плагіаті Богдан Буяк вже очолював педагогічний університет з 2017 року, а потім […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025