21.09.2023
Новини

Після критики Президента та громадськості НКРЕКП скасувала рішення про підвищення тарифів на воду

НКРЕКП ( Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) скасувала своє рішення про підвищення тарифів на холодну воду по всій Україні. Про це заявили у пресслужбі комісії.

Цьому передувала критика громадськості та Президента України Володимира Зеленського, який назвав таке рішення ганебним та заявив, що воно буде переглянуто.

“Згідно з цим рішенням тарифи на послуги 34 водоканалів з 1 липня 2023 року мали зрости в середньому на 32%.

Регулятор розпочинає консультації з Кабінетом Міністрів України та всіма зацікавленими сторонами задля напрацювання справедливого соціального рішення, яке зможе забезпечити додаткові фінансові ресурси з Державного бюджету або інші компенсаторні механізми для покриття витрат водоканалів.

Читайте також: Два різких підвищення тарифів на комунальні послуги: за що з літа доведеться платити більше

Зокрема, Голова НКРЕКП К.Ущаповський зазначив: «Верховний Головнокомандувач в період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що є самодостатньою підставою для скасування прийнятого Регулятором рішення. Крім цього, Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності проведення консультацій щодо такого рішення. У зв’язку з цим пропоную скасувати постанови від 29 червня 2023 року відповідно до переліку, який оприлюднений в проєкті рішення», – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

По 17 тисяч гривень штрафу доведеться сплатити двом мешканцям Тернополя за порушення правил карантину

Повідомили деталі смерті 25-річного тернополянина у польському витверезнику

Слідчі скерували до суду справу щодо власниці борделю

Перейти до панелі інструментів