Як вибрати сталеві фланці для трубопроводу: поради експертів

Фланці – це деталі трубопроводу, які служать для з’єднання труб або трубопровідної арматури між собою. Вони дозволяють швидко і надійно монтувати та демонтувати трубопроводи, а також регулювати їхні параметри. Також можуть бути різних типів, розмірів і матеріалів, але найпоширенішими є сталеві.

Типи сталевих фланців

Сталеві фланці виготовляються з різних типів сталі, таких як вуглецева, нержавіюча, легована тощо, залежно від вимог до трубопроводу. Вони доступні в різних розмірах, формах і стандартах, таких як ANSI, ASME, DIN, EN і інші. Перш ніж вибрати фланці сталеві для трубопроводу, потрібно знати, які типи існують і для чого вони призначені. За способом з’єднання розрізняють такі види:

  • Приварні – найпростіші і найбільш поширені фланцеві з’єднання. Складаються з двох однакових кругових елементів, до яких приварюються труби. З їхньою допомогою можна з’єднувати трубопроводи різних довжин.
  • Приладові. Мають на одному краю виступ у вигляду краю або обода, а на іншому – заглиблення у вигляду паза або гнезда. Призначені для з’єднання трубопроводів з арматурою, такою як клапани, запірні крани, редуктори тиску тощо.
  • Роз’ємні – на обох краях є заглиблення у вигляді паза або гнізда. Завдяки цьому можна з’єднувати два трубопроводи одного розміру і довжин без приварювання.

За формою фланцевих з’єднань розрізняють такі типи:

  • Пласкі фланці – мають плоску поверхню без виступів або заглиблень. Використовуються для з’єднання трубопроводів низького тиску і температури.
  • Комірцеві фланці – на їхній поверхні заглиблення у вигляді горловини або паза. Їх використовують для з’єднання трубопровідної арматури або труб.

Перед тим як обрати сталеві фланці для трубопроводу, варто розібратися, які існують різновиди та для яких цілей вони призначені. Таким чином можна зробити правильний вибір та забезпечити ефективну роботу системи. Якщо виникли складнощі з вибором, варто звернутися до спеціалістів компанії Armax, які нададуть корисну інформацію.

Критерії вибору сталевих фланців

При виборі сталевих фланців для свого проекту потрібно враховувати такі аспекти:

  • довжина трубопроводу, який потребує з’єднання;
  • тиск і температура речовини, яка проходить по трубопроводу;
  • матеріал системи;
  • бюджет і терміни реалізації проекту.

Завдяки вивченню цих критеріїв можна забезпечити ефективну та безпечну роботу трубопроводу.

Переваги сталевих фланців від компанії Armax

Якщо ви шукаєте надійного постачальника деталей для свого проекту, то варто звернутися до компанії Armax. Вона має багаторічний досвід у галузі металевої трубопровідної арматури і пропонує своїм клієнтам такі переваги:

  • висока якість товарів;
  • широкий асортимент;
  • доступні ціни;
  • швидка доставка.

Вибір фланців сталевих для трубопроводу – важливий і відповідальний процес, який вимагає знань і досвіду. Якщо ви хочете отримати якісні і надійні деталі, то варто звернутися до компанії Armax, яка є лідером у сфері трубопровідної арматури. Компанія Armax завжди готова допомогти з вибором сталевих фланців та надати професійну консультацію.

About the author

На Щиті
trending_flat
Спеціальний транспорт, що стає звичним

Того трохи похмурого суботнього ранку люди в пожвавленому районі міста були зайняті своїми звичними справами. Дві тітоньки обговорювали різницю в цінах на овочі на ринку і в розташованому поруч магазинчику. Літній чоловік вперто і безуспішно намагався видобути хоч краплину води з помпи у свою пластикову каністру, завзято рухаючи архаїчною на вигляд рукояттю вгору і вниз. Зграйка хлопців і дівчат у відповідному нинішній молодіжній моді "прикиді" з веселим шумом швидко промайнула поруч. Молоденька матуся суворо вичитувала свого білявого карапуза за те, що той уже вдруге примудрився ґрунтовно залізти в болото.  Люди на зупинці витягували шиї, вдивляючись, чи не їдуть вже потрібні їм маршрутка і тролейбус. Біля згаданого овочевого магазинчика зупинився пікап, і водій заходився вивантажувати ящики з різнокольоровою вітамінною поживою. Звичний життєвий ритм звичайного району міста. Нічого особливого. Буквально через лічені миті це відчуття зникає. Лунає різкий звук сирени поліцейського автомобіля. […]

Олена Підгрушна
trending_flat
Олімпійська чемпіонка Підгрушна: “Після завершення кар’єри я нікому не потрібна” (головне з інтерв’ю)

Олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна розповіла про критичний стан біатлону в Україні. В інтерв'ю для SportBusiness.Media титулована спортсменка відверто поділилася проблемами галузі та власними переживаннями щодо завершення кар'єри. За словами Підгрушної, в Україні досі немає жодного біатлонного стадіону, який відповідав би європейським стандартам. Ситуацію погіршили російські обстріли, які пошкодили частину наявних спортивних баз. "Навіть коли ми вигравали на піку своєї кар'єри, європейці нас запитували: 'А правда, що у вас немає жодного стадіону?' Ми відповідали: 'Ну так'", – зазначила спортсменка. Стан дитячо-юнацького спорту також критичний. Більшість зборів і виїздів юних біатлоністів фінансують батьки. "Далеко не кожна сім'я може оплатити й витягнути це. Збори дорогі, адже включають витрати на переїзди, проживання та харчування і плюс є довготривалими", – пояснила Підгрушна. Спортсменка розповіла про разючу різницю у підтримці атлетів в Україні та за кордоном. "Коли в мене була можливість поспілкуватися в Чехії з одним […]

Помер ректор
trending_flat
Помер багаторічний ректор вишу на Тернопільщині

У Бережанах на Тернопільщині 20 лютого 2025 року пішов з життя Василь Михайлович Павліський, багаторічний керівник місцевого агротехнічного інституту. Видатному науковцю та освітянину було 83 роки. Про смерть науковця повідомили у Бережанській міській раді. Василь Павліський народився 26 травня 1941 року в селі Угринів-Долішній на Івано-Франківщині. Здобув вищу освіту у Львівському політехнічному інституті, який закінчив 1968 року. З 1992 року очолював Бережанський технікум механізації та електрифікації сільського господарства. Під його керівництвом навчальний заклад спочатку отримав статус коледжу, а 2000 року перетворився на Бережанський агротехнічний інститут. За час роботи Василя Павліського заклад встановив міжнародну співпрацю з установами США, Канади, Австрії, Данії, Німеччини та Швейцарії. Науковий доробок ректора налічує 88 праць, серед яких три монографії. Василь Павлінський мав почесне звання заслуженого машинобудівника України, був доктором технічних наук, професором та дійсним членом Українських академій економічної кібернетики і триботехніки. Також його відзначено як почесного […]

trending_flat
Знайшли за сотні кілометрів від дому: тернопільські патрульні допомогли розшукати зниклу дівчинку

Патрульні Тернопільщини розшукали неповнолітню дівчину з Черкащини, яка покинула домівку та вирушила до Львова. 20 лютого працівники дорожньої станції Підволочиська отримали повідомлення від правоохоронців Черкаської області про зникнення 16-річної дівчини. Вона прямувала невідомим транспортом у напрямку Тернополя. Після термінового сповіщення всіх патрульних екіпажів області заступник начальника служби освітньої безпеки разом із колегою зафіксували на трасі М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська автомобіль Renault із черкаськими номерами. У салоні перебувала пасажирка, зовнішність якої збігалася з описом розшукуваної. Про це повідомили у патрульній поліції області. Водій транспортного засобу пояснив правоохоронцям, що працює таксистом і здійснює перевезення дівчини до Львова, де на неї нібито чекають родичі. Втім, сама пасажирка не змогла пояснити причини втечі з дому та ігнорування телефонних дзвінків від рідних. Патрульні доправили неповнолітню до районного відділу поліції для з'ясування всіх обставин події. Про знайдення дівчини одразу повідомили колег із Черкащини.

бібліотека
trending_flat
На Тернопільщині бібліотеки працюють у холоді або закриті

На Тернопільщині за минулий рік припинили роботу 15 бібліотечних закладів, а 88 установ не працюють через брак фінансування. Від початку повномасштабного вторгнення бібліотечна галузь області майже не отримує коштів. Найгострішою проблемою залишається відсутність опалення. У 116 публічних бібліотеках (16,7% від загальної кількості) опалення повністю відсутнє, а в 199 закладах (28,6%) приміщення опалюються лише частково. Про це йдеться у дописі на сторінці Прочитай. Книгозбірня. Критичною є ситуація з оновленням книжкових фондів. Упродовж 2024 року бібліотеки області отримали всього 47 642 примірники нових видань. У перерахунку на окремі заклади це становить від 2 до 80 книг на одну бібліотеку, що не відповідає потребам читачів. На тлі системної кризи окремі благодійники підтримують бібліотечні установи. Зокрема, Михайло Апостол, громадський діяч та радник начальника Тернопільської ОВА, передав цінні видання до фонду Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Попри складні умови роботи, бібліотеки області продовжують зберігати та […]

Головко
trending_flat
Що саме не задекларував Головко на 2 мільйони гривень

НАБУ та САП висунули підозру колишньому очільнику Тернопільської обласної ради Михайлу Головку, який також був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань, у приховуванні майна від декларування. За даними слідства, вартість незадекларованого майна перевищує 2 мільйони гривень. Правоохоронці встановили, що протягом 2022-2023 років посадовець користувався квартирою своєї матері площею 201,9 квадратного метра, проте не вніс цю інформацію до декларації. Окрім того, він не вказав у документах нежитлові приміщення, які належать членам його родини: паркувальне місце, автомийку та кладову. Також підозрюваний не задекларував кошти, які зберігалися на банківському рахунку. Про це йдеться у повідомленні на сайті НАБУ. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 366-2 Кримінального кодексу України. Яким майном володіє родина Головків? У повідомленні на сайті НАБУ вказано, що Головко не вніс у декларацію квартиру площею 201,9 кв.м. Це сусідня квартира від тієї у Тернополі, яку придбала […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А

ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright 2025