02.10.2023
Новини Промо

Як організувати поїздку на лікування за кордон

Медичний туризм, також відомий як лікування за кордоном, належить до практики поїздок в іншу країну для отримання медичної допомоги або лікування. Він набув популярності з кількох причин. 

 • По-перше, медтуризм пропонує доступ до передових і спеціалізованих методів лікування, які можуть бути недоступні або дорогі в країні проживання пацієнта. 
 • По-друге, це дає змогу пацієнтам уникнути довгих черг на процедури або операції. 
 • Крім того, виїзд за кордон на лікування дає можливість поєднати медичне обслуговування з відпусткою, пропонуючи більш приємну і спокійну обстановку для відновлення.

Як організувати поїздку з Clinics On Call?

Clinics On Call — професійний сервіс для організації поїздки на лікування за кордон, може допомогти вам кількома способами.

 • По-перше, вони надають інформацію про різні медичні процедури, методи лікування і клініки в різних країнах. Вони допоможуть вибрати найбільш відповідний напрямок, виходячи з ваших конкретних потреб і переваг.
 • По-друге, сервіс зв’яже вас з авторитетними лікарнями та лікарями за кордоном, гарантуючи, що ви отримаєте високоякісну медичну допомогу. У них налагоджені партнерські відносини з надійними постачальниками медичних послуг, і вони можуть сприяти призначенню зустрічей, консультацій та організації лікування від вашого імені.
 • Координатори допомагають з логістикою поїздки, включно з візовими вимогами, розміщенням, транспортом і послугами перекладача. Вони допоможуть спланувати ваш маршрут і забезпечать безперебійну та зручну роботу протягом усієї поїздки.

Як правильно підготуватися до лікування за кордоном: інструкція перед поїздкою за кордон

 • Вивчіть різні країни та клініки, які спеціалізуються на необхідному вам лікуванні. Враховуйте такі фактори, як репутація, досвід, показники успішності та доступність.
 • Зверніться за консультацією до медичного працівника за кордоном, щоб обговорити історію хвороби, варіанти лікування та будь-які особливі вимоги.
 • Забронюйте квитки, проживання та транспорт. Переконайтеся, що ваше житло зручно розташоване поруч із клінікою/лікарнею.
 • Перевірте візові вимоги для обраного вами місця призначення та подайте відповідну заяву. Переконайтеся, що термін дії вашого паспорта становить щонайменше шість місяців після запланованого перебування.
 • Оцініть загальну вартість лікування, включно з медичними витратами, проїздом, проживанням і додатковими витратами. Вживіть необхідних фінансових заходів, як-от банківські послуги, обмін валюти та доступ до кредитних карток.
 • Носіть із собою копії медичних карт, діагностичних висновків і рецептів. За необхідності перекладіть їх місцевою мовою. Також візьміть із собою список контактних телефонів екстрених служб.
 • Дотримуйтесь усіх передмандрівницьких інструкцій, наданих постачальником медичних послуг за кордоном, наприклад, дієтичних обмежень або коригування приймання ліків.

Усі організаційні питання ви можете перекласти на координаторів сервісу Clinics On Call і повністю сконцентруватися на лікуванні.

Країни які краще обрати для лікування

 • Туреччина славиться своєю високоякісною охороною здоров’я в таких галузях, як косметична хірургія, стоматологія, онкологія, очна хірургія, ортопедія та лікування безпліддя. У країні є безліч лікарень, акредитованих JCI (Joint Commission International), що є явним свідченням їхньої прихильності до якості. Медичні працівники в Туреччині мають високу кваліфікацію, багато з них навчалися або стажувалися за кордоном. Крім того, вартість лікування в Туреччині часто значно нижча, ніж у багатьох західних країнах, що робить її популярним вибором для медичного туризму.
 • Іспанія: Система охорони здоров’я Іспанії часто вважається однією з найкращих у світі. Країна особливо славиться відмінним обслуговуванням у сфері трансплантації органів, онкології, неврології та кардіології. Багато іспанських лікарів і медичних працівників розмовляють двома мовами, що може полегшити спілкування для іноземних пацієнтів.
 • Ізраїль: країна є світовим лідером у галузі медичних досліджень та інновацій. Вона особливо відома своїми досягненнями в галузі онкології, неврології та кардіології. Ізраїльські лікарні добре оснащені, і багато з них мають міжнародну акредитацію. Країна також лідирує в галузі ЕКЗ (екстракорпорального запліднення) та інновацій у сфері медичних технологій. Крім того, тут високе співвідношення лікарів і медсестер до пацієнтів, що забезпечує індивідуальний підхід.
 • Німеччина відома своїми знаннями в галузі ортопедії, кардіології та онкології. У країні також є безліч спеціалізованих клінік для реабілітації та профілактичного лікування. Вона є лідером у галузі медичних технологій і часто першою в черзі на впровадження нових медичних технологій.

Топ 3 клініки для лікування за кордоном

 • Медичний центр “Анадолу” (Туреччина): Anadolu Medical Center є філією Johns Hopkins Medicine, провідної медичної установи США. У центрі є широкий спектр відділень, включно з онкологією, кардіологією і серцево-судинною хірургією, неврологією та нейрохірургією, ортопедією і травматологією та багатьма іншими. Він особливо відомий успішним лікуванням раку, використовуючи багатодисциплінарні підходи та найсучасніші технології для забезпечення комплексного догляду. Анадолу також надає такі послуги, як координація роботи з пацієнтами, усний переклад і транспортування, щоб полегшити медичний туризм.
 • Centro Médico Teknon (Іспанія): Медцентр Текнон є частиною групи Quirónsalud, найбільшої приватної групи охорони здоров’я в Іспанії та третьої за величиною в Європі. Він відомий своїм високоякісним обслуговуванням пацієнтів та інноваційними клінічними дослідженнями. Центр надає послуги з багатьох спеціальностей, включно з неврологією, кардіологією, онкологією, ортопедією та косметичною хірургією. Текнон особливо визнаний за використання передових технологій і мінімально інвазивних методів, а також пропонує різноманітні послуги для іноземних пацієнтів.
 • Медичний центр Сураскі (Ізраїль) є головним лікарняним комплексом, що обслуговує Тель-Авів і його столичний округ, і третім за величиною лікарняним комплексом у країні. Центр славиться своїми відділеннями кардіології, неврології, онкології, ортопедії та хірургії. Він особливо шанований за досягнення в галузі досліджень і лікування раку. Центр надає широкий спектр послуг для іноземних пацієнтів, включно з медичними консультаціями, плануванням лікування і подальшим спостереженням.

Фінансові аспекти лікування за кордоном

Вартість лікування за кордоном може сильно відрізнятися залежно від країни, конкретної медичної процедури, а також лікарні або клініки. В одних країнах, таких як США, Швейцарія або Норвегія, вартість медичного обслуговування може бути особливо високою, в той час як інші країни, такі як Індія, Іспанія або Туреччина, відомі тим, що надають якісне медичне обслуговування за меншу вартість.

Ось деякі ключові фактори, які слід враховувати, коли йдеться про фінансові аспекти лікування за кордоном:

 • Витрати на медичні процедури.
 • Витрати на проїзд.
 • Витрати на проживання та харчування.
 • Страхування.

Додаткові витрати: До них можуть належати витрати на оформлення візи, послуги перекладача або будь-які непередбачені медичні витрати. 

Отзывы пациентов про Clinics On Call підтверджують, що з цим сервісом медичний туризм стає безтурботним, комфортним і безпечним.

Схожі пости

У Тернополі розшукували підлітків, які втекли з дитбудинку

Redaktsia

В Ізраїлі вимагають провести розслідування через тернопільський марш до дня народження Бандери

Redaktsia

Тернопільський медуніверситет отримав УЗД-апарати для навчання студентів (відео)

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів