22.06.2024
Новини Оперативно

Тернопільський зрадник працював на ворога в окупованому Бердянську

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України, що добровільно зайняв посаду в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Про це йдеться у повідомленні пресслужби Управління.

За даними слідства, колишній житель Тернополя, що перед початком російського вторгнення в Україну переїхав до Бердянська, але й досі зареєстрований в обласному центрі, 17 травня 2022 року добровільно вступив до складу незаконного правоохоронного органу, створеного на тимчасово
окупованій території Запорізької області – «управление внутренних дел по
городу Бердянску и Бердянскому району».

На посаді помічника оперуповноваженого відділу кримінальної поліції вищеназваного управління він здійснював опитування свідків, надсилав запити до лікувальних закладів, проводив незаконні обшуки і вилучення зброї у жителів Бердянська та виконував інші злочинні завдання окупаційної влади.

Звати чоловіка Деркачов Борис Сергійович. За даними тернопільських ЗМІ, у Тернополі колись він мешкав на вулиці Довженка. Випустився з 10 школи в 2005 році.

Перейти до панелі інструментів