04.06.2023
Новини

У “Загребеллі” затримали водіїв, які ганяли парком на квадроциклах попри заборону

Раніше “Терміново” повідомляло, що у ландшафтному парку “Загребелля” заборонили їздити будь-яким транспортом. У вихідні, реагуючи на неодноразові звернення громадян, працівники управління муніципальної інспекції працювали на території парку, – повідомляють у Тернопільській міській раді.

Під час здійснення перевірки інспекторами спільно з працівниками Національної поліції виявили та затримали осіб, які пересувалися територією парку на мототехінці. Порушники керували квадроциклом без відповідної категорії, чим порушили законодавчі вимоги охорони та використання територій і об’єктів природно-заповідного фонду. На водіїв оформлено адміністративні протоколи.

Згідно з ст. 16 ЗУ «Про природно-заповідний фонд України» заборонено пересування механічних транспортних засобів, за винятком шляхів загального користування на території природних заповідників.

Також на території Тернопільської громади діє рішення виконавчого комітету міської ради №264 «Про заборону проїзду транспорту територією регіонального ландшафтного парку «Загребелля». Згідно з рішенням, передбачено заборону проїзду територією регіонального ландшафтного парку «Загребелля» поза межами визначених в установленому порядку доріг, автомобільного транспорту та іншої мототехніки (у тому числі й квадроциклів), окрім технологічних та спеціалізованих транспортних засобів. Використання такої мототехніки, зокрема, квадроциклів, нищить природний фонд парку, дерева, кущі, інші зелені насадження та пішохідні ділянки.

Схожі пости

Тернополян кличуть на ярмарок та обіцяють дешевші м’ясо, овочі, крупи

У НСЗУ заявили, що закладених у дежбюджеті коштів не вистачить на повноцінну боротьбу з коронавірусом

На Тернопільщину суне істотне похолодання: прогноз на тиждень

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів