04.06.2023
Новини

Кому на Тернопільщині пропонують зарплату 50 тис грн

На Тернопільщині у топі квітневих вакансій – лікарі, водії, слюсарі, – повідомляють у Тернопільській обласній службі зайнятості.

На 19 квітня 2023 року більшість вакансій, якими оперує Тернопільський обласний центр зайнятості, – у переробній промисловості, охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги, у сільському господарстві, торгівлі і транспорті. З них – 14% із заробітною платою вищою від середньої по області.

Найвищу зарплату – у 50 тис. грн пропонують слюсарям-електрикам з ремонту та обслуговування вантажопідіймальних кранів і машин; 27 тис. грн – фельдшерам пожежно-рятувального (аварійно-рятувального) підрозділу. По 20 тис. грн роботодавці платитимуть головному агроному, лікарям, водіям тролейбуса, механікам з ремонту транспорту, торгпредставникам, експедиторам, бетонярам.
У десятку актуальних вакансій входять: лікарі (70 вакансій для педіатрів, ветлікарів, стоматологів, анестезіологів, рентгенологів, невропатологів, офтальмологів, психіатрів, терапевтів, хірургів та ін.), водії (57), слюсарі (52), підсобники (49), продавці (34), медсестри (28), бухгалтери (27), швачки (24), кухарі (24), вчитель (17).

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil).

Схожі пости

“Може вже спустили цю справу на гальмах”: чи нестиме хтось відповідальність за смерть заробітчанки з Тернопільщини, яка померла після операції?

Євгенія Цебрій

У Кременці молодий художник безкоштовно створить новий мурал замість радянського

Соціологія по-тернопільськи, або як нами маніпулюють.  Аналіз рейтингів

Наталка Колтун
Перейти до панелі інструментів