04.06.2023
Новини

Громада ще одного села на Кременеччині перейшла до ПЦУ

Громада ще одного села у Кременецькому районі перейшла до ПЦУ. Тривалий час ситуація там була напруженою. Та сьогодні мешканці с. Бодаки Вишнівецької ОТГ разом із священнослужителем уже офіційно зареєстрували перехід від Української православної церкви (МП) до Православної церкви України, – повідомляють у Тернопільській ОВА.

Таке рішення громада прийняла раніше, а сьогодні перехід оформили офіційно, зареєструвавшись у державному реєстрі.

Довгий час на Тернопільщині не було реєстратора, який мав доступ до здійснення державної реєстрації релігійних організацій. Зараз реєстрація відновилась.

“Дякуємо Міністерство юстиції України за конструктивну позицію у питанні держреєстратора.
Перехід парафії відбувся на загальних зборах, де віряни виявили своє вільне бажання перейти з Української православної церкви (мп) до Православної церкви України.

На сьогодні усе майно та церковні споруди офіційно передані у власність Православної церкви України. Відтепер, церковна громада стала парафією Православної церкви України.

Це добрий приклад громади, яка без порушення Конституції домоглася збереження державного майна та національних інтересів в умовах військової агресії та інформаційного протистояння ворогу”, – йдеться у повідомленні.

Схожі пости

Ринок праці в Тернополі: популярні вакансії та рівень зарплат

Почаївську лавру дезінфікують

Працівники DELTA FOOD про роботу на заводі та пів року життя на Тернопільщині: «Ми залишили в Гуляйполі все. Але Західна Україна сподобалася нам ставленням до переселенців, їх тут розуміють»

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів