03.06.2023
Новини

Службу автомобільних доріг Тернопільщини трансформували: нові функції та обов’язки

У Службі автомобільних доріг Тернопільської області оголосили про трансформацію у Службу відновлення та розвитку інфраструктури. Про це йдеться на офіційній сторінці урядової організації у соцмережах.

Тепер відповідальність Служби включає транспортну інфраструктуру, будівництво та реконструкцію житлових, соціальних та громадських об’єктів, ЖКГ, енергетичну інфраструктуру та захисні споруди.

“Ми працюємо над збором та аналізом інформації про спричинені російською агресією руйнування та потреби у відновленні в кожній окремо взятій області”, – йдеться у повідомленні.

Служба є підрозділом Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, який підтримує діяльність Агентства, забезпечує експертизу, нагляд, прозорі та ефективні процедури закупівель в межах проєктів в Тернопільській області. Також це основний помічник місцевого самоврядування у підготовці проєктів відновлення та післявоєнної відбудови.

Трансформація передбачає розвиток на основі затверджених Агентством процедур, принципів та підходів, у тому числі створення Антикорупційного офісу. Його завдання – впровадження найкращих антикорупційних практик та внутрішнього контролю за їх дотриманням.

Схожі пости

На честь загиблого 20-річного Героя Руслана Тимофея перейменували вулицю у Збаражі

У тернопільських відділеннях поліції внутрішня безпека проводить обшуки

Redaktsia

Затримали керівника ДАБІ за вимагання хабарів у місцевих забудовників (фото)

Перейти до панелі інструментів