23.03.2023
Новини

“Справді був як другий батько”: відійшов у вічність відомий тренер з санного спорту Олександр Маляровський

На Тернопільщині помер знаний тренер з санного спорту Олександр Маляровський. Про це повідомляють у соцмережах вихованці педагога.

Світлана Кравчук пише: “Помер Маляровський Олександр Володимирович. На жаль, чуда не сталося. Ви завжди залишитесь в моєму серці. Завжди пам’ятатиму як Ви віддавали всього себе улюбленій справі – навчанню нас, тоді ще маленьких дітлахів, не просто санному спорту , а як правильно жити в цьому непростому світі – ніколи не здаватись, боротись за своє “місце під сонцем”, ефективно працювати, перемагати , завжди бути чесними та справедливими. Ви вклали велику працю, а тепер я наслідую ваші знання та старання. Світла пам’ять. Спочивайте з миром, мій НАЙКРАЩИЙ ТРЕНЕРЕ! Дякую Вам за те, що були в моєму житті!”

“Він був хорошою людиною , найкращим тренером для всіх своїх вихованців.
Колись давно саме він познайомив мене і мою сестру з санним спортом. ! Він дав нам фундамент . ! Закохав мене у санний спорт. Завжди підтримував , вчив , справді був як другий батько. ! Спочивайте з Богом. Ніколи про вас не забудемо”, – згадує тренера Анжела Майборода.

Багато санкарів знають його як професіонала своєї справи. Відомо, що деякий час Олександр Маляровський хворів.

Співчуваємо родичам Олександра Володимировича. Вічна пам’ять.

Схожі пости

СITY LIFE презентуватиме ювілейний випуск

Наталя Павлусик

На Тернопільщині відразу у двох громадах запроваджують карантин через сказ

Redaktsia

Куди поїхати відпочити недалеко від Тернополя: список красивих місць з фото

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів