30.05.2024
Новини Промо

Вигідна страховка ОСЦПВ

ОСЦПВ або обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності – це вид страхування, який є обов’язковим для всіх водіїв в Україні. Воно потрібне для того, щоб у разі ДТП, у якому постраждало майно чи здоров’я інших людей, власник автомобіля мав можливість відшкодувати збитки постраждалим. Найдешевша автоцивілка може врятувати від дуже великих збитків.

Для чого потрібна ОСЦПВ

Без ОСЦПВ водій може опинитися в положенні, коли йому потрібно буде виплатити зі своєї кишені величезну суму, щоб відшкодувати збитки, завдані іншим людям. Це може спричинити серйозні фінансові труднощі для водія.

Таким чином, ОСЦПВ є необхідним для всіх водіїв в Україні, щоб забезпечити захист інших людей та себе у разі аварійних ситуацій на дорозі. Це встановлено законодавством.

Який штраф, якщо немає ОСЦПВ

За відсутність ОСЦПВ в Україні передбачено штраф від 425 до 850 гривень. Також може бути накладено штраф на юридичних осіб, які допустили їзду свого автомобіля без ОСЦПВ.

Крім того, за наявності збитків внаслідок дорожньо-транспортної пригоди без наявності ОСЦПВ, власник транспортного засобу може бути зобов’язаний відшкодувати збитки потерпілим, включаючи витрати на медичне обслуговування та ремонт їхнього автомобіля.

Як отримати електронний ОСЦПВ

Для отримання електронного полісу ОСЦПВ вам необхідно виконати такі кроки:

  • Звернутися до страхової компанії, яка надає послуги електронного ОСЦПВ.
  • Зареєструватися на сайті страхової компанії та потрапити до розділу “Електронний поліс ОСЦПВ”.
  • Заповнити інформацію про транспортний засіб. Вам необхідно буде вказати дані про ваш автомобіль, включаючи марку, модель, рік випуску, реєстраційний номер та інші характеристики.
  • Вам також потрібно вказати свої персональні відомості, включаючи паспортні дані та номер посвідчення водія.
  • Після заповнення всіх даних ви можете сплатити вартість електронного полісу ОСЦПВ за допомогою своєї картки.
  • Після оплати страхова компанія надішле вам поліс на електронну пошту. Ви зможете роздрукувати його або зберегти на своєму смартфоні, щоб мати копію полісу завжди під рукою.

Переваги електронного полісу ОСЦПВ

Для отримання електронного полісу ОСЦПВ вам не потрібно відвідувати страхову компанію, ви можете оформити його онлайн на сайті British Insurance, використовуючи комп’ютер або мобільний пристрій.

Оформлення полісу ОСЦПВ займає кілька хвилин, а файл в форматі PDF надходить вам на пошту одразу після оплати.

Ви можете зберігати електронний поліс ОСЦПВ у своєму мобільному пристрої та не турбуватися про те, що ви забули його вдома.

Електронну страховку неможливо втратити чи пошкодити, на відміну від паперової.

Перейти до панелі інструментів