02.03.2024
Новини

Висока зарплата, пільги та інші переваги: тернополян запрошують стати добровольцями “Гвардії наступу”

Міністерство внутрішніх справ зараз набирає 8 бригад “Гвардії наступу”, в які можуть вступити добровольці. Це мотивовані люди, які мають бажання служити у лавах внутрішніх справ. Про це сьогодні розповіли на брифінгу начальник ОВА Володимир Труш, голова Нацполіції області Олександр Богомол, представники Нацгвардії та Прикордонної служби.

Це люди, які самостійно запишуться через ЦНАПи і будуть брати участь у визволенні окупованих територій від російських загарбників.

Можна вступити у такі бригади:

  • 15-й мобільний прикордонний загін Державної Прикордонної служби України “Сталевий кордон”.
  • Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють”.
  • Бригада Національної гвардії України “Азов”.
  • 1-ша президентська бригада оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Нацгвардії “Буревій”.
  • 15-та бригада оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Нацгвардії України “Кара-даг”.
  • 14-та бригада оперативного призначення імені Івана Богуна Нацгвардії України “Червона калина”
  • 4-та бригада оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука “Рубіж”.
  • 3-тя бригада оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана Нацгвардії України “Спартан”.

Обмежень за віком, статтю, фактично немає (18-60 років). Є уже одна жінка, яка записалась в Прикордонну службу. Для того щоб записатися в вибрану вами бригаду, потрібно звернутися до ЦНАПу у Тернополі, Чорткові, Бережанах, Кременці чи у Теребовлі. На вході в ЦНАП створене робоче місце, де консультанти можуть допомогти вам у виборі бригади чи записі.

Це не мобілізація

Ми запитали в голови Нацполіції у Тернопільській області, якого грошового забезпечення можна очікувати людям, які записалися у добровольці.

“Відповім за Нацполіцію. У нас є роз’яснювальні документи: мінімальна заробітна плата – 25 тисяч гривень. На сьогодні у поліцейського була мінімальна заробітна плата 11 тисяч гривень, була окрема допомога держави, але з лютого вона буде зменшена. Але піднята загалом для всіх поліцейських – 17 000. У бригаді “Лють” буде зарплата 25 тисяч гривень + 30 тисяч гривень допомога (при підготовці до несення служби). В бойових умовах буде заробітна плата така як у військовослужбовців (100 тисяч та більше)”.

Олександр Богомол також додав, що це досить хороше грошове забезпечення, і записатися у “Гвардію наступу” є уже багато охочих.

Володимир Труш зазначив, що кожен, хто служить в цих бригадах, після 30 днів отримає статус учасника бойових дій, що дає можливість користуватись знижками на компослуги та іншими пільгами. До того ж, якщо потім людина потім піде на службу на контракт, після закінчення воєнного стану може продовжити службу, і після 25 років зможе піти на пенсію за вислугою років.

Перейти до панелі інструментів