02.03.2024
Новини Скандал

Намагався утекти і чинив опір поліції: на Тернопільщині судитимуть скандального експодатківця

Судитимуть ексзаступника керівника ГУ ДПС у Тернопільській області та посередника за отримання 5 000 доларів США від підприємця. Про це інформують у пресслужбі обласної прокуратури.

Колишній заступник керівника ГУ ДПС у Тернопільській області вимагав у місцевого підприємця та отримав 5 000 доларів США неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, посадовець податкової служби у серпні 2022 року вимагав вищезазначені кошти за прийняття рішення про виключення підприємства з категорії ризикових платників податків та уникнення в майбутньому перепон у веденні господарської діяльності.

Після одержання 5 000 доларів США неправомірної вигоди через посередника він намагався утекти від правоохоронців й чинив їм опір при затриманні.

Також, при обшуку у нього вдома знайшли бойові припаси, які обвинувачений зберігав без передбаченого законом дозволу. За ці незаконні дії йому теж доведеться відповісти перед судом за ч. 2 ст. 342 та ч. 1 ст. 263 КК України.

На сьогодні обвинувачений звільнений з органів ДПС України. Перед судом постане й посередник в отриманні неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що після скандального затримання голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев вимагав кадрового перезавантаження тернопільської податкової. А нещодавно звільнили головного податківця області Михайла Яцину.

 

Перейти до панелі інструментів