02.02.2023
Новини

Тернопільський коледж ім. Соломії Крушельницької отримав серйозний подарунок до ювілею

Приміщення, де роками працювала телекомпанія ТТБ, а згодом Суспільне – Тернопіль, передали Тернопільському мистецькому фаховому коледжу імені Соломії Крушельницької.

Відповідне Рішення «Про передачу Тернопільському мистецькому фаховому коледжу імені Соломії Крушельницької нерухомого майна за адресою: бульвар Т. Шевченка, будинок 17, місто Тернопіль» прийняли на сесії Тернопільської обласної ради 21 грудня 2022 року, повідомили у навчальному закладі.

«Напередодні Різдва і 65-річного ювілею нашого мистецького навчального закладу це рішення є справді історичним. Коледж отримав неоціненний подарунок, про який мріяв не один десяток років. Дякуємо обласній владі за розуміння та підтримку талановитої молоді. Коледж тепер матиме ще й великий концертний зал, який є у цьому приміщенні. Переконаний, що цей зал стане ще однією гідною локацією мистецького життя краю», — наголосив в.о. директора Сергій Маловічко.

 

Схожі пости

На війні загинув 24-річний Герой з Кременеччини

“Ситуація складна і нетипова”: розтин не допоміг польським експертам встановити причину смерті заробітчанина з Тернопільщини

Невід’ємні покращення родини нардепа: Тернопіль без чеських автобусів, поки не продали «Україну»

Назарій Наджога
Перейти до панелі інструментів