У Тернополі на вулиці Микулинецькій трапилася аварія – зіштовхнулись “Рено Трафік” та “БМВ”. Подія сталася вчора, 2 січня, як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області.
“Маневр розвороту завершився для водія «Рено Трафік» зіткненням з автомобілем «БМВ». З легкими травмами до дитячої обласної лікарні потрапили двоє неповнолітніх пасажирів буса 2005 та 2008 років народження і кермувальник німецької іномарки”, – йдеться у повідомленні.
У зв’язку з цією автопригодою триває перевірка.
Також ДТП трапилася в Почаєві – там під колеса авто потрапило двоє пішоходів.