29.01.2023
Новини

У Бережанах ремонтують два мости через Золоту Липу

На ділянці траси М-30 Стрий – Ізварине у Бережанах капітально ремонтуємо 2 мости (18 та 36 метрів) через річку Золота Липа. Відновлювати цю ділянку траси розпочали торік. Щоб забезпечити безперебійний та безпечний рух трасою, роботи у листопаді відновили, – розповідають у САД Тернопільщини.

На 36-метровому мосту напередодні замінили 6 балок на правому проїзді. Після цього мостовики розпочнуть влаштування монолітної прогонової будови.

“Просимо водіїв звернути увагу на дорожні знаки, встановлені на ремонтованій ділянці. Рух транспорту відбувається у реверсному режимі”, – наголошують у повідомленні.

Дорога М-30 Стрий – Ізварине має міжнародне значення та з’єднує західні області зі східними. В умовах майже повного блокування портів України, товарообіг із союзними державами забезпечує виживання вітчизняної економіки. Він відбувається саме завдяки дорогам. Завершення ремонтних робіт на ділянках М-30 у всіх областях допоможе збільшити пропускну здатність дороги та частково розвантажити трасу М-06 Київ – Чоп.

Схожі пости

Завтра у Тернополі прощатимуться із загиблим на Донбасі Іваном Дедюхом

Тримання під вартою 60 діб або застава в розмірі 501 тися гривень – рішення апеляційного суду у справі Ярослава Перегінця (фото)

Тест: що ви знаєте про Тернопіль

Перейти до панелі інструментів