04.02.2023
Новини

Скільки грошей платників податків витратили на мобільний додаток “е-Тернопіль”

Тернопільська міська рада мало не щодня звітує на офіційних сторінках у соцмережах і на сайті про підготовку громади до блекауту. Влаштовує залізобетонні укриття, закуповує генератори, інспектує “Пункти незламності”, навчає керівників ОСББ, як правильно злити воду з системи опалення у випадках його відсутності і багато іншого.

Серед цього переліку цікавим пунктом є створення мобільного додатку “е-Тернопіль”, де повинна бути вся важлива інформація про місто – мапа колонок-качалок, пунктів обігріву, закладів, які працюють без електроенергії і багато іншого.

За цю послугу тернополяни заплатили з своєї кишені майже півмільйона гривень

Згідно тендерів, проведених Тернопільською міською радою на Prozorro, створення базового функціоналу мобільного додатку «е-Тернопіль» до «Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління ресурсами та взаємодії з мешканцями Тернопільської територіальної громади» вартує 215 тисяч гривень, а розширення бази даних реєстрів цієї системи – ще 240 тисяч.

А розробка програмного забезпечення (реєстрів) на впровадження єдиної інформаційно-аналітичної системи управління ресурсами та взаємодії з мешканцями Тернопільської міської територіальної громади платникам податків обійшлася ще у 2021 році у 440 тисяч гривень.

ТМР заявляє, що інтерфейс системи постійно буде оновлюватись. Значить, будуть нові і нові тендери…

В обох випадках переможцем тендеру є ТОВ “МІСЬКІ ІНІЦІАТИВИ”, фірма, зареєстрована у квартирі на вулиці Острозького,45  у Тернополі (за даними Clarity).

Чи необхідні ці шалені витрати у такий нелегкий час і кому і яким чином цей додаток знадобиться у випадок передбачуваної повної відсутності світла та зв’язку, оцінку дадуть тернополяни.

Схожі пости

У Тернополі чоловіки вишикувалися в чергу до воєнкоматів

Redaktsia

Півмільйона відшкодують колишньому начальнику Держкомзему за незаконне притягнення до кримінальної відповідальності

Світлана Гривас

У самому центрі Тернополя будують новий МАФ

Перейти до панелі інструментів