01.03.2024
Новини

Керівництво Тернопільобленерго відповідатиме за несправедливе відімкнення користувачів від електроенергії

За дорученням Міністерства енергетики Державною інспекцією енергетичного нагляду України провели моніторинг коректності застосування графіків відключень, дотримання операторами систем розподілу їх термінів і тривалості, – інформують у Міненергетики України. Також, відповідно до наказу міністерства, уповноважені представники Держенергонагляду чергуватимуть на диспетчерських пунктах ОСП та ОСР в ранкові та вечірні пікові години з метою контролю за дотриманням графіків відключення електричної енергії.

Читайте також: “Розумію обурення людей”: Сергій Надал закликає внормувати графіки електропостачання

За результатами моніторингу для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних відключень Міненерго видало наказ, згідно з яким Держенергонагляд протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики.

До перевірок будуть залучені представники НКРЕКП, СБУ, а також НЕК «Укренерго» – в частині перевірок ОСР.

Окрім графіків відключення, перевіркам підлягатиме технічний стан елементів обладнання системної протиаварійної автоматики.

«Графіки відключення електроенергії мають бути складені та застосовуватись відповідно до вимог чинного законодавства та максимально, наскільки це зараз можливо, враховувати потреби споживачів. Оператори систем розподілу мають чітко дотримуватися цих графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій», – наголосив міністр енергетики Герман Галущенко.

 

Перейти до панелі інструментів