04.03.2024
Корисне Новини

“Патентуй, бо вкрадуть”: тернополянин показав, чим замінити освітлення. Відео

Усе геніальне – просте. Цю істину довів тернопільський винахідник Олександр. Хоча сам він називає себе любителем, який цікавиться різними корисними речами, його вічна свічка або свічка по-тернопільськи, для багатьох уже стала гідною альтернативою освітлення у режимі економії електроенергії. 

Лише за кілька днів відео тернополянина Олександра про вічну альтернативну свічку на TikTok набрало понад 2 млн переглядів, а на YouTube майже 700 тис. Дуже простий, але оригінальний та надзвичайно корисний у наших реаліях лайфхак, сподобався та викликав інтерес у багатьох людей.

Тож через кілька днів тернополянин зняв іще одне відео з відповідями, порадами та рекомендаціями. Дехто з підписників навіть радить Олександру запатентувати цей проєкт.

“Як я зробив аварійне освітлення без генератора, акумулятора і сонячних батарей. Це простий і надійний пристрій, який складається з двох пальчикових батарейок (елементів живлення типу АА або ААА) і світлодіода на 3 В. Дешевий і простий в користуванні, який просвітить рік і більше, можна сказати – вічна свічка або найпростіший ліхтар. Легкий, мобільний, витривалий”, – розповів тернополянин.

Перейти до панелі інструментів