07.12.2023
Новини

Нагадалися: у Тернополі знову треба носити маски

Від завтра, 22 вересня, у Тернополі знову є обов’язковим носіння масок. Таке рішення прийняли сьогодні на засідання міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру. Під час заходу заслухали інформацію епідеміологів щодо актуальної ситуації із захворюваністю на COVID-19 в регіоні. Відтак, прийняли низку рішень щодо встановлення на території Тернопільської міської територіальної громади додаткових карантинних обмежень, – повідомляють у міській раді. 

Серед головних рішень, які набирають чинності з 22 вересня 2022 року:

 • Забезпечити дотримання маскового режиму у місцях масового скупчення населення, громадському транспорті, торгово-розважальних центрах, магазинах, закладах громадського харчування, закладах культури і мистецтв, релігійних установах.
 • Забезпечити роботу водіїв та кондукторів на маршрутах використовуючи засоби індивідуального захисту (захисні маски, респіратори).
 • Здійснювати перевезення пасажирів виключно в захисних масках (респіраторах).
  Здійснювати щоденну профілактичну дезінфекцію громадського транспорту, задіяного до перевезень пасажирів.
 • Рекомендувати працівникам закладів освіти (шкіл) приймати самостійно рішення щодо запровадження маскового режиму для дітей віком від 12 років та працівників закладу, беручи до уваги стан захворюваності.
 • Організувати належним чином освітній процес відповідно до вимог чинного законодавства (постанови головного державного санітарного лікаря від 06.09.2021р. №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
 • Забезпечити належну якість повітря приміщень в закладах освіти.
 • Забезпечити неухильне подання інформації до ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» щодо кількості відсутніх дітей в закладах освіти, кількості закритих класів, закладів.
 • Під час Богослужінь у храмах дотримуватись маскового режиму та інших санітарно-протиепідемічних вимог, згідно з вимогами чинного законодавства.
 • При здійсненні релігійних обрядів використовувати одноразовий посуд або використовувати засоби для дезінфекції Літургійного посуду.
Перейти до панелі інструментів