15.06.2024
Новини

Без хачапурі: у Тернополі демонтовують незаконні МАФи

У Тернополі продовжують демонтовувати незаконно встановленні тимчасові споруди. Деякі з них найближчими днями заберуть з проспекту Злуки. Ті МАФи, що неможливо демонтувати суцільною спорудою, розбиратимуть по частинах, – повідомляють в Управлінні муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.

“14 вересня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, спільно з управлінням муніципальної інспекції в процесі підготовки до демонтажу від’єднали від електропостачання три тимчасових споруди, які розміщені на проспекті Злуки (біля будинку №1 та біля ЗГТ «Текстильник») в м. Тернополі.

Власники тимчасових споруд не встановлені. У зв’язку із технічною неможливістю провести демонтаж двох тимчасових споруд в цілісному вигляді, робоча демонтує їх шляхом розбору.

Демонтаж проведуть на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 07.09.2022 року № 934 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування», – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів