Які особливості мають матраци з чохлом Зима-літо? Допомагає розібратись Barin House

В будь-який період року хочеться відпочивати на комфортній основі, щоби було не холодно та не жарко. Раніше дуже багато користувачів скаржились на таку проблему. Вся річ у тому, що для виготовлення чохлів матраца використовували лише один матеріал. Відповідно зимою чи літом тут було некомфортно спати.

Нині можна забути про всі негаразди, оскільки є матраци з чохлом Зима-літо, які швидко знайшли своїх прихильників. Хоча є й такі, хто не поспішає вибирати серед величезного асортименту https://barin.ua/matrasy/chehol-is-zima_leto/ різноманітних моделей. Це пов’язано з сумнівами. Якраз для цього Barin House нагадає про деякі тонкощі, щоби вам було значно простіше з усім визначитись.

Що варто знати про представлені спальні місця?

Ззовні вони зовсім не відрізняються від класичних, тому багато користувачів не бачать ніякої різниці. А вона є. І вся справа у використаних матеріалах. Вони з обох боків різні.

Для зимової сторони використовують шерсть, якщо говорити про літню, то це бавовна. Кожен з них має свої особливості. Шерсть добре утримує тепло. А ще вона приємна на дотик. Якщо говорити про бавовну, то прекрасно пропускає повітря. А ще дарує таку бажану прохолоду в дуже жаркі дні.

З основними особливостями розібрались. Тепер не завадить ще знати про переваги:

  • Максимальний комфорт під час відпочинку у будь-яку пору року. Коли саме будете перевертати матрац, це все залежить від ваших побажань. Адже одні сильно мерзнуть у міжсезоння, а іншим ще тоді жарко.
  • Завдяки тому, що є різні сторони, ви максимально продовжуєте термін придатності основи. Адже на поверхні не так швидко з’являться різноманітні вм’ятини. Відповідно вам забезпечується краща підтримка хребта.
  • Для зручності користувачів кожна зі сторін позначена спеціальним маркуванням. Зимова сторона позначена сніжинкою, а літня – сонечком. Ви легко в цьому розберетесь і точно не переплутаєте, на яку сторону перевернути.

Це далеко не всі переваги, які пов’язані з представленим матрацом. Ви не пошкодуєте про те, що придбали таку основу для сну. Тепер вам залишається лише визначитись з основними критеріями: розміри, тип наповнення, жорсткість.

Якщо проявите максимум уважності, ви без проблем зможете підібрати матрац, який подарує вам бажаний відпочинок на довгий період. Рідні теж будуть задоволеними. З підказками від Barin House ви втілите задумане в життя.

About the author

Бережанський психоневрологічний будинок-інтернат
trending_flat
У Бережанському психоневрологічному будинку-інтернаті новий директор

Від 1 квітня 2025 року Бережанський психоневрологічний будинок-інтернат очолить Іван Іванович Осадца, який раніше працював на посаді заступника директора цього закладу. Відповідне розпорядження підписав голова Тернопільської обласної ради Богдан Бутковський 27 березня 2024 року. Згідно з документом, попередню керівницю Наталію Осипівну Бідулу звільнено від виконання обов'язків директора з 31 березня 2025 року. Її також виключено з переліку осіб, які мають право підписувати розпорядчі, фінансово-господарські, банківські та кадрові документи закладу. Розпорядження зобов'язує Наталію Бідулу та Івана Осадцу провести належне приймання-передачу печатки, штампів, матеріальних цінностей та всієї документації інтернату згідно з окремим актом. Рішення про зміну керівництва було ухвалено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з урахуванням постанови постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС і членів їх сімей від 26 березня 2025 року № 209/28. Документ також передбачає, що це розпорядження […]

ексгумація тіл загиблих у Кременці в 1944 році
trending_flat
Вперше показали кадри ексгумації розстріляної інтелігенції з Піскового Яру в Кременці та Вишнівці (відео)

У мережі з'явилися унікальні кадри ексгумації тіл представників інтелігенції міста Кременець, розстріляних під Хрестовою Горою у Пісковому Яру. Відео зйомок, зроблених у липні 1944 року, опублікували у місцевій групі "Kremenicer Łeben". Згідно з опублікованими матеріалами, розслідувальна комісія ЦДАЖР СРСР працювала на місці масових розстрілів у Кременці з 1 по 5 липня 1944 року. До місця ексгумації сходилися місцеві жителі, деякі з яких могли впізнати жертв, незважаючи на сильний трупний запах, що перешкоджав наближатися до місця розкопок. Серед ідентифікованих жертв — викладач Мончак, скаут-інструкторка Гелена Паливодянка та викладачка й скаут-інструкторка Яніна Понятовська. Оригінал фільму - без звуку. Наразі ці кадри аналізує проєкт "Візуальна історія Голокосту", що координується Інститутом цифрової історії Людвіга Больцмана у Відні. Проєкт створив спеціальну платформу для доступу дослідників до цих архівних матеріалів. Докладний аналіз відеоматеріалів провела французька дослідниця Марі Мутьє-Бітан, докторка сучасної історії, яка спеціалізується на вивченні Голокосту […]

ДТП Цебрів біля Озерної
trending_flat
Водія, причетного до смертельної аварії у селі Цебрів, затримали

Поліція затримала водія вантажівки DAF, якого підозрюють у спричиненні смертельної дорожньо-транспортної пригоди неподалік села Цебрів Озернянської територіальної громади. Про це повідомляє пресслужба поліції Тернопільської області. Аварія сталася 2 квітня близько 10 години ранку на трасі Тернопіль — Рава-Руська. Житель Вінниці, керуючи тягачем DAF з напівпричепом, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з вантажним автомобілем MERCEDES 818. Після цього у DAF врізався ще й мікроавтобус RENAULT MASTER, який рухався позаду. Водія вантажівки DAF затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Тернопільській області інкримінують йому порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (частина 2 статті 286 Кримінального кодексу України). Наразі правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини автопригоди. Проводяться необхідні слідчі дії для з'ясування причин та наслідків трагічної події. Внаслідок автопригоди загинув водій MERCEDES — 35-річний мешканець Львова. За словами […]

Лагун Андрій
trending_flat
На фронті загинув молодий захисник з Підволочиської громади

На жаль, небесне військо поповнилось ще одним воїном з Тернопільщини. Підтвердилась загибель Андрія Лагуна з Підволочищини, який з 15 березня вважався зниклим безвісти. "З глибоким сумом повідомляємо, що Лагун Андрій Ярославович (1988 р.н.), солдат 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ, житель села Мовчанівка, з 15 березня 2025 року вважався зниклим безвісти. На жаль, стало відомо, що того дня він загинув внаслідок артилерійського обстрілу", - йдеться у повідомленні Підволочиської громади. Зустріч тіла загиблого Героя відбудеться у селищі Підволочиськ у традиційному місці.  Після спільної молитви похоронний кортеж вирушить до села Мовчанівка, де в місцевому храмі відбудеться похорон. Опісля Героя поховають на місцевому кладовищі, кажуть у громаді. Редакція "Терміново" висловлює щирі співчуття рідним, близьким та усім, хто знав нашого Героя. Вічна йому пам'ять і слава.

чадний газ
trending_flat
У Копичинцях жінка загинула у власному домі

У місті Копичинці Тернопільської області сталася трагедія — 62-річна місцева жителька загинула внаслідок отруєння чадним газом. Тіло жінки виявили рятувальники після того, як занепокоєні сусіди повідомили про відсутність зв'язку з нею. Як пише ZAXID.NET, сусіди забили на сполох, коли жінка перестала відповідати на дзвінки та не виходила з дому. Вони звернулися до поліції та рятувальників, які прибули на місце події. Працівники ДСНС, потрапивши до оселі загиблої, виявили її без ознак життя. Попередньою причиною смерті називають отруєння чадним газом, який утворився через несправність опалювального обладнання. Правоохоронці наразі встановлюють усі обставини події. Фахівці ДСНС нагадують про важливість дотримання правил безпеки при користуванні газовими приладами, особливо в холодну пору року.

Руслан Пелехатий
trending_flat
Пройшов кілометр на одній нозі: ветеран війни Руслан Пелехатий після протезування працює у поліції

Бойовий шлях, відновлення після важкого поранення та створення ветеранського простору – історія Руслана, захисника України, який після ампутації ноги продовжує служити в лавах Національної поліції. Перший бій та випробування війною "Перший вихід, перший бій, я думаю, пам'ятає дуже чітко кожен боєць", – розпочинає свою розповідь Руслан. Влітку 2023 року він у складі полку "Сафарі" бригади "Лють" вирушив на південь Бахмута для участі в контрнаступальних операціях, повідомляє Національна поліція. Підрозділ здійснював штурмові дії в напрямку населених пунктів Кліщіївка, Андріївка, Курдюмівка. Під час бойових зіткнень противник застосовував майже весь доступний арсенал: важкі кулемети "Утьос", реактивні системи залпового вогню "Град", міномети різних калібрів, танки, та навіть некеровані ракети з гелікоптерів. "По наших позиціях прилетіло в загальній кількості близько 180 снарядів", – згадує ветеран. Під час одного з бойових виходів у жовтні 2023 року після двох діб на позиціях та відбиття двох ворожих штурмів, […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А

ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright 2025