Що варто купити у видавництві: книги, що стали бестселерами

Слово «бестселер» часто можна почути у середовищі книголюбів. Так ми називаємо книги, які завоювали популярність серед великої кількості читачів. Але що насправді означає це слово, яке його походження? Чи співпадають терміни «бестселер» і «літературний шедевр»? Які бестселери чекають вас у видавництві «Богдан»? Про все це читайте у нашій статті.

Бестселер: семантична розвідка

Слово «бестселер» походить з англійської. Bestseller в перекладі означає «той, що найкраще продається». Вперше цей термін було вжито в періодичному  американському виданні  «The Kansas Time & Star» в 1889 році. А в 1895 році вже було опубліковано перший список бестселерів як книг, що найкраще продавалися по цілій країні (в журналі «The Bookman»). Відтоді такі звіти стали регулярно з’являтися в різних газетах і журналах.

На сьогодні найавторитетніші міжнародні списки бестселерів регулярно публікуються:

  • в американському тижневику «Publishers Weekly»;
  • в газеті «The New York Times»;
  • на сайті Amazon.com.

В Україні віднедавна списки бестселерів публікує сайт видавництва «Навчальна книга. Богдан»: на спеціально відведеній сторінці розміщено книги, які отримали найбільше схвальних оцінок від читачів.

Термін «бестселер» не вважається показником літературної вартості твору, він свідчить тільки про популярність книги серед масового читача. Проте часто так і буває, що популярність книги зумовлена  високою майстерністю автора та актуальністю піднятих у тексті проблем.

Купуємо бестселери: офлайн чи онлайн

Де ж знайти книги-бестселери?  В книжкових магазинах часто роблять підбірку популярних книг, де можна купити щось для себе. Та швидше знайти список популярних книг можна в інтернеті.

Видавництво «Богдан» (Тернопіль) друкує твори багатьох сучасних майстрів слова. Вони вже встигли завоювати прихильників не тільки серед українських читачів, а й зарубіжних. В онлайн-магазині компанії великий вибір бестселерів на різні смаки.

Підбірка книг-бестселерів 

Пропонуємо список топової  літератури від видавництва навчальної літератури «НК Богдан»:

  1. «Хроніки Амбера : у 10 кн. Кн. 10 : Принц Хаосу» польського метра фантастики Роджера Желязни побила рекорди продажів. І це не дивно, адже кожен вітчизняний любитель цього жанру вважає за обов’язок мати у себе в бібліотеці цю славнозвісну серію в якісному українському перекладі.
  2. « Англійська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс англійської мови з електронним аудіододатком. Рівень 2». Дана книга не відноситься до художньої літератури, проти за рівнем попиту її легко можна віднести до бестселерів. Посібник допоможе відновити рівень мови перед важливою поїздкою за кордон чи співбесідою з роботодавцем.
  3. «Доктор Проктор і велика крадіжка» норвезького дитячого письменника Ю. Несбе розповідає про пригоди рудого дев’ятирічного хлопчика Булле, якому «пощастило» познайомитися з божевільним науковцем доктором Проктором. Останньому спало на думку пограбувати найбільший банк у Лондоні. Книга є частиною серії «Пригоди доктора Проктора».
  4. «Іржа на клинку». Роман-хроніка Клименка Олега Олександровича сподобається прихильникам жанру епопеї. В творі змальовані події Першої світової війни, читачів чекають інтриги, пригоди і повне занурення в епоху.

Ці та інші бестселери інтернет-магазину навчальної літератури «Богдан» розміщені на сторінці «Топ книг «НК Богдан»» – https://bohdan-books.com/. Заходьте, вибирайте популярні книги для відпочинку та розвитку!

About the author

trending_flat
На Кременеччині 16-річний юнак спаплюжив пам’ять Героя України

У селі Дунаїв Кременецького району 16-річний підліток виліз на пам'ятник Герою Небесної Сотні Олександру Капіносу та опублікував фото в соцмережі. Інцидент стався 12 липня. Про порушення повідомили поліцейському офіцеру громади того ж дня, повідомляють у ГУНП у Тернопільській області. Поліцейські швидко встановили особу порушника. Нею виявився місцевий житель 16 років. Інформацію про випадок внесли до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Зараз вирішується питання про притягнення юнака до адміністративної відповідальності. Олександр Капінос народився в селі Дунаїв та загинув під час Революції гідності в Києві. Посмертно він отримав звання Герой України. На допис юнака у соцмережах, де він хвалиться тим, що заліз на пам'ятник, звернула увагу сестра загиблого Олександра Капіноса. Вона написала заяву до поліції. "В граніті в центрі села Дунаїв стоїть гордо Сашко Капінос з прапором в руках, бандура та кобзар поруч. Дивлячись на […]

шашлики
trending_flat
Відпочинок на природі: як посмажити шашлики і не порушити закон

Літо —  час відпочинку та пікніків на природі. Але перш ніж розпалити багаття, переконайтеся, що це не заборонено. Де це робити можна, а де ні і яка відповідальність чекає на порушників — розповідають юристи системи надання безоплатної правничої допомоги (БПД). Де заборонено розводити багаття у лісі під час пожежонебезпечного періоду — поза спеціальними місцями у заповідниках ближче ніж за 30 м до будівель і споруд у дворах, парках, скверах — без спеціально обладнаних місць в інших заборонених законом зонах. Відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки Адміністративна: - за порушення в лісі — штраф від 1530 до 4590 грн - у населеному пункті— від 340 до 1360 грн. Кримінальна: якщо сталося займання з майновою шкодою у великому розмірі чи шкодою здоров’ю — штраф від 17 000 до 68 340 грн, або  виправні  роботи на строк до двох років або до 3 […]

монети
trending_flat
Замку на Тернопільщині передали скіфські наконечники та монети XVII ст

Київська митниця віддала до музеїв нову партію історичних артефактів. Серед них - скіфські наконечники стріл, які датуються V-IV століттями до нашої ери, та старовинні монети XVII століття. Скіфські наконечники передали до Бережанського краєзнавчого музею, повідомляє Київська митниця. Монети - драйпелькери та півтораки XVII століття - поповнили колекцію Державного історико-архітектурного заповідника "Межибіж". Відвідувачі зможуть побачити ці унікальні речі у замковому ансамблі XIV-XVI століття на Хмельниччині та у замку Синявських на Тернопільщині. Всі артефакти повернули у власність держави за рішенням суду. Розподіл культурних цінностей до музеїв відбувається за рішенням Експертно-фондової ради при Міністерстві культури України. Після офіційної передачі музейники відвідали внутрішню лабораторію Київської митниці. Митниця планує створити електронну бібліотеку оцифрованих культурних цінностей, які врятували від вивезення з України. Серед уже збережених артефактів - старовинні ікони, стародруки, фосилії, монети, трипільський посуд, давня зброя, амоніти та прикраси.

отруєння грибами
trending_flat
Віддали мамі дітей з Копичинців, які отруїлись грибами

Суд постановив повернути багатодітній матері з Копичинців шістьох дітей, які понад пів року перебували у закладах соціального захисту. Рішення стосується п'яти дітей, що вижили після отруєння дикорослими грибами, та немовляти, яке грибів не вживало. Як повідомляє видання "20 хвилин", судові дебати щодо долі дітей тривали понад пів року. Весь цей час шість дітей віком від одного до 17 років проживали у спеціалізованих закладах. Трагедія у жовтні 2024 року Багатодітна родина отруїлася дикорослими грибами у жовтні 2024 року. За інформацією Копичинецької міськради, жінка має вісьмох дітей віком від 1 до 17 років. Семеро дітей із родини, співмешканець жінки та малолітня родичка співмешканця вживали гриби 27 жовтня. Увечері того дня їхнє самопочуття погіршилося, проте до медиків вони звернулися лише 30 жовтня. Мати та немовля грибів не вживали. Четверо загиблих За життя родини боролися медики Тернопільської обласної лікарні, Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" […]

Іванна Кліценко
trending_flat
У ДТП трагічно загинула лікарка з Тернополя

У жахливій дорожньо-транспортній пригоді 10 липня трагічно загинула лікарка-інтерн Іванна Кліценко з Тернополя. Дівчина щойно повернулася з подорожі до Парижа, про яку так довго мріяла. Про смерть молодої лікарки повідомила клініка професора Стефана Хміля у Тернополі, де працювала Іванна. Колектив медичного центру глибоко шокований цією втратою. Іванна Кліценко проходила стажування в клініці та мріяла стати акушер-гінекологом. Колеги описують її як працьовиту, відповідальну та натхненну людину, яка вкладала душу в роботу. "Усміхнена, мила, спокійна, працьовита, вродлива, лагідна і завжди привітна. Її щиро любили і поважали всі — студенти, пацієнти, колеги", - йдеться в повідомленні клініки. Молода лікарка недавно здійснила свою мрію - побувала в Парижі. Фото та відео з подорожі надихали її колег та друзів. Дівчина була щасливою та закоханою. "Вона була світлом у нашому колективі. Її доброта, щирість, товариськість і завжди тепла усмішка — залишаться в пам'яті кожного з нас", […]

trending_flat
У начальника Тернопільської ОВА з’явився новий радник з питань безпеки

У начальника ОВА Тернопільської області з'явився новий радник з питань безпеки та підготовки населення до національного спротиву. Цю посаду на громадських засадах очолив Вадим Ластовицький - полковник та начальник професійного коледжу з військовою підготовкою. Вадим Ластовицький керує Тернопільським професійним коледжем з посиленою військовою та фізичною підготовкою, який розташований у Збаражі. Про призначення розповів В'ячеслав Негода. Основні завдання нового радника стосуються організації роботи обласного центру підготовки населення до національного спротиву. Він займатиметься розробкою та впровадженням заходів з оборонної підготовки жителів області. Під час зустрічі обговорили питання співпраці з комунальною установою Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний центр підготовки населення до національного спротиву". Важливим напрямком роботи стане виконання програми заходів з територіальної оборони. План дій включає проведення навчань, тренувань та вишколів для цивільного населення. Такі заходи мають підвищити готовність жителів області до можливих загроз та навчити основам самозахисту. Призначення нового радника має посилити […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025