03.10.2022
Новини

На кільці біля “Маяка” знову змінили схему руху

На перехресті вулиць Івана Мазепи-Дружби-Чумацька, де після завершення робіт буде організовано круговий рух, перевага надаватиметься транспортним засобам, які рухатимуться по колу. Іншими словами, «хто на «кільці» – той і головний». Про це розповів начальник відділу технагляду Олег Вітик.

На цьому об’єкті передбачається облаштування центрального фартуха навколо кільця і два острівці безпеки на пішохідних переходах зі сторони дамби Тернопільського ставу та вул. Івана Мазепи.

Попередньо працівниками КП «Тернопільводоканал» тут були проведені роботи із заміни водопровідної мережі. Після завершення періоду стабілізації у місцях розкопок і прокладання підземних комунікацій, там буде відновлено дорожнє покриття та влаштовано новий шар асфальтобетону. Згодом в районі нового кругового перехрестя буде нанесено відповідну розмітку та встановлено нові дорожні знаки.

Надалі такі кругові перехрестя з перевагою руху тих транспортних засобів, хто на «кільці», будуть поступово впроваджуватися й на інших перехрестях у Тернополі, зокрема – в районі так званої «Рогатки» та на перетині вулиць Лесі Українки – Слівенька.

Схожі пости

Провал великих планів: власноруч описані проблеми Тернополя Сергій Надал за 10 років так і не вирішив

Тетяна Колеснік

“За старими критеріями половина Тернопільщини – вже майже в “червоній” зоні”, – Труш

Ірина Небесна

Карантин закінчився? В Україні знову дозволили відключення комунальних послуг за борги

Перейти до панелі інструментів