03.10.2022
Новини Промо

Які є види меблів?

Облаштування сучасної оселі неможливе без меблів. Це саме стосується і будь-якого іншого приміщення, включаючи офісну зону та громадські заклади. Справді, меблі виконують безліч функцій. Вони обслуговують побут та доповнюють інтер’єр, забезпечуючи функціональну та естетичну завершеність кімнати. В даному матеріалі розглянемо всі основні види сучасних меблів, які можна знайти на вітчизняному ринку.

Основні різновиди меблів

Сьогодні меблювання приміщення є обов’язковим. Відповідно до попиту, різноманітність меблевих виробів вражає. Будь-який інтернет-магазин меблів (наприклад, ресурс https://fayni-mebli.com/ua/) досить добре це ілюструє.

Всі меблі можна поділити на 2 великі групи – на м’які та корпусні. До першої категорії відносяться:

  • дивани;
  • крісла;
  • пуфи;
  • безкаркасні меблі.

Корпусні меблі складають переважну більшість меблевого ринку. Вони є більш універсальними, і в цьому розрізі поділяються на:

  • побутові – меблеві стінки та комплекти для спальні, шафи та шафи-купе, ліжка, комоди, столи та стільці, тумби й таке інше;
  • кухонні – модульні комплекти та кухонні куточки, столи та стільці/табурети, стільниці і багато іншого;
  • дитячі – меблеві комплекти та стінки, дитячі ліжка та дивани, шафи, комоди, стелажі, столи та стільці;
  • офісні – столи для нарад, столи та стільці (звичайні та для керівників), крісла, а також офісні шафи, тумби, стелажі та інше.

Як бачимо, різноманіття чимале. Далі розглянемо меблі за іншими важливими критеріями та ознаками (дизайн, призначення, вартість).

Стиль і дизайн

Облаштування групи приміщень потребує чіткого слідування принципам декоративної відповідності. Меблі мають вписуватись в загальний малюнок інтер’єру, відповідати обраному дизайну та стилю кожної кімнати. Сьогодні можна легко придбати меблі під будь-який стиль, відповідного дизайну та декоративної спрямованості.

Цільове призначення

Функціонально та стилістично меблі можуть бути орієнтовані на побутові кімнати або приміщення офісної зони. Також є багато меблевих груп, що призначені для розташування в житлових кімнатах різного типу. Зокрема є меблі для вітальні, дитячої, спальні, передпокою, ванної. Крім того, існує функціональний поділ меблів (для відпочинку, роботи, канцелярських справ, зберігання речей, приймання відвідувачів і не тільки).

Ціна

На ринку присутня цінова диференціація щодо меблевого товарного сегмента. Сьогодні можна вибрати будь-які меблі у різному ціновому діапазоні, від недорогих рішень до моделей преміального рівня, а також безліч варіантів так званої «золотої середини».

Схожі пости

25 життів забрав COVID-19 за попередню добу на Тернопільщині

8 пам’яток архітектури Чорткова створять у форматі 3D

Заробітчанка з Тернопільщини – у важкому стані в польській клініці. Рідні просять допомогти врятувати їй життя

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів