Якими бувають жiночi браслети?

Асортимент прикрас для жінок дуже великий. Особливе місце серед них посідають браслети на руку. Цей чудовий аксесуар прикрашає жіноче зап’ястя, робить образ своєї господині стильним та елегантним, привертаючи погляди оточуючих.

Фахівці інтернет компанії Злато пропонують вибирати браслет з огляду на всі тонкощі вибору. Подібної продукції на ювелірному ринку представлено дуже багато, вироби відрізняються і зовнішніми ознаками, і якісними параметрами — це матеріал, розмір, дизайн, палітра кольорів, і, звичайно ж, ціна. Розглянемо докладніше, які браслети бувають.

Для виготовлення прикрас використовуються різні матеріали. Серед них:

  • дорогоцінний метал;
  • вощений шнур;
  • дріт;
  • кістка;
  • дерево;
  • тканина;
  • скло;
  • каучук;
  • шкіра та шкірозамінник, екошкіра;
  • біжутерна сітка;
  • пластик і тд.

На відміну від чоловічої половини, дівчата вважають за краще носити браслети не тільки на руці, але також на нозі (анклети) або передпліччі. Анклети найчастіше використовуються влітку, коли тіло відкрите і прикраса добре видно на кісточці. Щодо браслетів на передпліччі — їх теж бажано носити влітку, але ще це чудовий вибір для відвідування вечірки у поєднанні з коктельною сукнею. Такий аксесуар надає ​​особливості образу модниці.

Різновиди представлених прикрас

Перш ніж вибрати браслет, важливо розібратися в його видах:

  1. Жорсткі моделі. Виділяють три типи — пружні (виток, що розтягується, або кільце), шарнірні (дві частини, з’єднані шарніром) і замкнуті (суцільне кільце). Прикраси покриваються сріблом або золотом, для оформлення використовується чорніння або гравіювання. Популярні моделі — обручі, скоби, манжети. Їх прийнято носити на голій руці та поверх рукава на сорочці.
  2. М’які вироби. Також поділяються на підвиди — ланцюгові (з ланок різної форми та розміру), плетені (ажурна композиція), глідерні (ланки виробу поєднуються один з одним шарніром або пружинами) та біжутерні (містять каміння та намистини, натягнуті на нитку чи волосінь). М’які аксесуари купують частіше, якщо порівняти із жорсткими моделями. Це обумовлено універсальністю та комфортом у носінні. Лише одні браслети-ланцюжки поповнюють величезний модельний ряд ювелірної продукції. А до ланцюжків можна прикріплювати підвіски та інші декоративні елементи.
  3. Тенісні браслети — це тонкі витончені прикраси, інкрустовані по колу поруч дорогоцінного каміння. Класичний та кращий варіант серед таких моделей — браслет з діамантами. Такий підійде і для повсякденного носіння, і для особливих випадків. Виготовляють вироби із золота, срібла чи платини.

braslet.jpg

Перш ніж купити браслет, експерти інтернет магазину Zlato рекомендують подивитися журнали або інтернет каталоги, де є фото і характеристики кожної моделі. Плануючи купівлю браслета, виготовленого з дорогоцінного металу, потрібно уточнити його якісні параметри, заздалегідь визначити бюджет.

About the author

Михайло Підгреба
trending_flat
На війні загинув молодий працівник Заліщицької міськради

Під час війни загинув молодий співробітник Заліщицької міськради Михайло Підгребя. Він пішов на фронт добровольцем ще до повномасштабного вторгнення росії. Про смерть захисника повідомила Заліщицька міська рада. Михайло залишив роботу в міській раді та вступив до лав української армії за власним бажанням. Загиблий боєць свідомо обрав шлях служіння Україні та захищав країну до останнього подиху. Він віддав життя за свободу рідної землі, показавши приклад відданості Батьківщині. Виконавчий комітет Заліщицької міської ради на чолі з міським головою Іваном Дроздом висловив співчуття родині та всім, хто знав Михайла. Особливі слова підтримки адресували його мамі - Надії Підгребі, яка очолює управління освіти міста. "Його відданість Батьківщині— це приклад нескореності, гідності й любові до України. Він належить до покоління, що в найтемніші часи стало світлом спротиву.Виконавчий комітет Заліщицької міської ради на чолі з міським головою Іваном Дроздом висловлюють щирі слова співчуття родині, побратимам, усім, […]

Труш
trending_flat
Вже не в ЗУНУ? Декларація Володимира Труша розсекретила його можливе нове місце роботи

Володимир Труш подав декларацію на посаду проректора Львівського медичного університету. Колишній начальник Тернопільської ОВА може залишити роботу у ЗУНУ. Ексочільник області 29 червня 2025 року подав кандидатську декларацію на посаду проректора з адміністративно-господарської роботи. Про це свідчать дані з офіційного реєстру декларацій, де зазначено його можливе майбутнє місце роботи. Нагадаємо, після звільнення з посади начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш працював викладачем кафедри фінансів ЗУНУ. У березні 2024 року він входив до складу проблемної групи, яка надавала пропозиції органам місцевого самоврядування щодо співпраці з кафедрою. Тоді викладачі кафедри Богдан Малиняк та Володимир Труш обговорювали пропозиції до налагодження співпраці з громадами. Серед них була розробка бюджету для громадян - буклета з основною інформацією про бюджет територіальної громади у зрозумілій формі.

trending_flat
Уламок російської ракети впав на будинок жительки Тернопільщини (відео)

На Тернопільщині під час атаки 29 червня частини ракети впали на подвір'я місцевої мешканки. Жінка розповіла, що кілька днів перебувала в шоці після інциденту. Про це повідомив телеканал Тернопіль 1. Уламки боєприпасу пошкодили стіни житлового будинку, сільськогосподарську техніку та огорожу на приватному обійсті. Наслідки падіння ракетних частин вже частково усунули. На місці події працювала спеціальна комісія для оцінки збитків та вжиття необхідних заходів. У місцевій громаді зазначили, що подібний випадок стався вперше за весь час війни. Представники влади пообіцяли надати постраждалій матеріальну допомогу для відновлення пошкодженого майна.

trending_flat
У Тернополі запустили великий проєкт зі збереження документів для майбутніх поколінь

У Тернополі запустили великий проєкт із збереження старих документів для майбутніх поколінь. Архівні матеріали відновлюють та переводять у цифровий формат. Про це повідомили у сюжеті телеканалу «Тернопіль1». Роботу виконують у Державному архіві Тернопільської області. Молода реставраторка Евеліна Дзюбановська щодня працює з 20 аркушами історичних паперів. Вона розпрямляє зім'яті сторінки, очищає їх від бруду та клею спеціальними інструментами. «Коли мені в руки потрапляють документи, перш за все я мушу їх розпрямити, тому що дуже часто буває, що вони десь пом'яті, загнуті. Бувають і залишки клею, або бруду – я маю їх почистити», – розповідає фахівчиня. Зараз Евеліна відновлює документи про людей з інвалідністю часів між двома світовими війнами. Після реставрації папери передають спеціалістам для створення цифрових копій. Операторка Олександра спочатку вносить дані з обкладинки у комп'ютерну програму, а потім фотографує кожну сторінку. На оцифрування однієї справи потрібно максимум п'ять хвилин. В […]

Тернопільська область
trending_flat
Цигани, Товстобаби, Цицори і не тільки: кумедні назви поселень Тернопільщини

На мапі Тернопільської області можна знайти десятки населених пунктів з незвичайними назвами. Деякі з них змушують усміхнутися, інші - замислитися над їхнім походженням. Історик та краєзнавець Віктор Уніят раніше склав рейтинг найкумедніших назв сіл області. За його словами, кумедні назви існують по всьому світу, тому не варто поспішати з висновками про їхнє значення. Села з географічними назвами У Тернопільській області є села та хутори, що носять імена далеких країн і континентів. Швейцарія, Французівка, Саджівка, Варшавка, Угорськ та Угринів нагадують про Європу. Сахалін, Курили та Кавказ - такі теж хутори є на Тернопільщині. Перейменовані села Багато сіл з незвичайними назвами отримали нові імена у радянський час. Село Повія носило таку назву до 1958 року (зараз - Набережне). Свинюхи перейменували на Очеретне у 1946 році. Назва походила від фільварка-свиноферми "Свиноберген" князів Збаразьких, де розводили свиней для продажу в Європу. Цапівці стали називатися […]

шкода довкіллю
trending_flat
Підписав необхідні документи: судитимуть керівника та лісника лісгоспу, які вирубали понад 6 тисяч дерев

На Тернопільщині судитимуть головного лісничого та директора держпідприємства, з дозволу яких було вирубано понад 6 тисяч дерев різних порід. Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура. "Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозри головному лісничому та директору одного з державних лісопідприємств на Тернопільщині у вчиненні службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України). За даними слідства, головний лісничий безпідставно вніс до лісорубних квитків дані про можливість проведення 41 рубки рідколісся, а директор видав лісорубні квитки на ці роботи", - йдеться у повідомленні. Унаслідок знищення 6267 різних дерев довкіллю завдано шкоди на 57 млн грн.

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025