03.10.2022
Новини

Цей пекучий біль ніщо не втамує : колишній селищний голова Скали-Подільської загинув на війні

На Тернопільщину знов прийшла страшна звістка – на війні поліг наш захисник Віктор Мирончук зі Скали-Подільської. Воїну було 49 років.

Свого часу Віктор Мирончук обіймав посаду голови села. У Героя залишилася дружина Оксана, донька Тетяна та син Давид.

Про смерть побратима повідомляють у Другому відділі Чортківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

“Віктор Мирончук, житель смт Скала-Подільська, 1973 року народження, колишній голова селища, за покликом серця в перші дні війни став до лав Збройних Сил України, щоб зі зброєю в руках захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави.

На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта. Вічна пам’ять Захиснику України! Героям слава! Герої не вмирають…”.

Схожі пости

Австрія оголосила 2019 роком української культури

Черговий майновий скандал: прокуратура доводить, що Тернопільська міськрада дезінформує громаду

Андрій Вацик

У Кременці вимушеним переселенцям подарували гарний настрій

Перейти до панелі інструментів