07.12.2023
Новини

Цей пекучий біль ніщо не втамує : колишній селищний голова Скали-Подільської загинув на війні

На Тернопільщину знов прийшла страшна звістка – на війні поліг наш захисник Віктор Мирончук зі Скали-Подільської. Воїну було 49 років.

Свого часу Віктор Мирончук обіймав посаду голови села. У Героя залишилася дружина Оксана, донька Тетяна та син Давид.

Про смерть побратима повідомляють у Другому відділі Чортківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

“Віктор Мирончук, житель смт Скала-Подільська, 1973 року народження, колишній голова селища, за покликом серця в перші дні війни став до лав Збройних Сил України, щоб зі зброєю в руках захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави.

На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта. Вічна пам’ять Захиснику України! Героям слава! Герої не вмирають…”.

Перейти до панелі інструментів