10.08.2022
Новини

На могилі всесвітньовідомого спортсмена з Кременця встановили реалістичну скульптуру

Сьогодні свій 37-ий день народження мав би відзначати всесвітньовідомий армреслер з Кременця Андрій Пушкар. Натомість напередодні на могилі Почесного Громадянина міста встановили пам’ятне погруддя. Скульптура у виконанні талановитого художника Володимира Журавля буде ще одним з багатьох нагадувань про те, що Андрій Пушкар назавжди залишиться у серцях кременчан і не лише.

Про завершення роботи повідомила дружина знаменитого рукоборця Світлана Пушкар.

“Дорогі друзі, завершена робота нашому Андрієві. Нашому, бо належав світові. Прагнула висловити всю пошану і любов. Хай живе добра пам’ять.

Робота талановитого скульптора пана Володимира Volodymyr Zhuravel.

Дякую за підтримку вам, пане Василю Василь Вірастюк. Низько вклоняюся за вашу підтримку з днів похорону, дорогі рідні, друзі, знайомі та незнайомі мені люди. Вклала її у роботу. Написала про те на граніті. З теплом пам’ятаю про кожен жест допомоги, бо гріє дотепер.

Виготовлення скульптури було надзвичайно тяжким. Я опинилася одна у втраті і там, де потрібно було працювати над схожістю. Парадоксально, але я не маю фото у великих, необхідних для тієї роботи, розмірах. І не змогла їх, на жаль, отримати. Корегувати на глині вигини брів, ліній волосся, очей чи підборіддя дорогої людини, довелося разом із скульптором. Боляче було спускатися в провалля втрати, коли, здавалося б, йшла на поверхню.

Усім вам, хто знайшов для мене добре слово і допоміг доброю справою упродовж всього шляху, невимовно вдячна. Тому що дотик до людини, яка втратила, часто спричиняє їй біль. Поранити мене легко. І вам, котрі в своєму серці знаходили і давали тепло, щиросердно дякую.

Спи спокійно, наш найдорожчий. В моєму серці завжди. Вічний сум і біль за тобою. У нас війна. Все, що можу, робитиму”, – зазначає Світлана Пушкар.

Також депутат Кременецької міської ради Зоя Карп`юк повідомила, що ініціюватиме створення та встановлення пам’ятника видатному земляку у сквері на вулиці Андрія Пушкаря, який розташований поблизу міського стадіону.

Довідка:

Андрій Пушкар 15 разів був чемпіоном світу, 16 разів — чемпіоном Європи, 7 разів вигравав кубок світу серед професіоналів. В Україні завоював близько 200 медалей з різних турнірів, а з усього світу — з понад 30 країн.

Схожі пости

На Оболоня ремонтують дощову каналізацію, тому перекриють дорогу

Як тернополянам пропонують відсвяткувати День міста. Програма заходів

Оголосили підозру поліцейському, який збив жінку на Тернопільщині (відео)

Перейти до панелі інструментів