02.10.2023
Новини

На могилі всесвітньовідомого спортсмена з Кременця встановили реалістичну скульптуру

Сьогодні свій 37-ий день народження мав би відзначати всесвітньовідомий армреслер з Кременця Андрій Пушкар. Натомість напередодні на могилі Почесного Громадянина міста встановили пам’ятне погруддя. Скульптура у виконанні талановитого художника Володимира Журавля буде ще одним з багатьох нагадувань про те, що Андрій Пушкар назавжди залишиться у серцях кременчан і не лише.

Про завершення роботи повідомила дружина знаменитого рукоборця Світлана Пушкар.

“Дорогі друзі, завершена робота нашому Андрієві. Нашому, бо належав світові. Прагнула висловити всю пошану і любов. Хай живе добра пам’ять.

Робота талановитого скульптора пана Володимира Volodymyr Zhuravel.

Дякую за підтримку вам, пане Василю Василь Вірастюк. Низько вклоняюся за вашу підтримку з днів похорону, дорогі рідні, друзі, знайомі та незнайомі мені люди. Вклала її у роботу. Написала про те на граніті. З теплом пам’ятаю про кожен жест допомоги, бо гріє дотепер.

Виготовлення скульптури було надзвичайно тяжким. Я опинилася одна у втраті і там, де потрібно було працювати над схожістю. Парадоксально, але я не маю фото у великих, необхідних для тієї роботи, розмірах. І не змогла їх, на жаль, отримати. Корегувати на глині вигини брів, ліній волосся, очей чи підборіддя дорогої людини, довелося разом із скульптором. Боляче було спускатися в провалля втрати, коли, здавалося б, йшла на поверхню.

Усім вам, хто знайшов для мене добре слово і допоміг доброю справою упродовж всього шляху, невимовно вдячна. Тому що дотик до людини, яка втратила, часто спричиняє їй біль. Поранити мене легко. І вам, котрі в своєму серці знаходили і давали тепло, щиросердно дякую.

Спи спокійно, наш найдорожчий. В моєму серці завжди. Вічний сум і біль за тобою. У нас війна. Все, що можу, робитиму”, – зазначає Світлана Пушкар.

Також депутат Кременецької міської ради Зоя Карп`юк повідомила, що ініціюватиме створення та встановлення пам’ятника видатному земляку у сквері на вулиці Андрія Пушкаря, який розташований поблизу міського стадіону.

Довідка:

Андрій Пушкар 15 разів був чемпіоном світу, 16 разів — чемпіоном Європи, 7 разів вигравав кубок світу серед професіоналів. В Україні завоював близько 200 медалей з різних турнірів, а з усього світу — з понад 30 країн.

Схожі пости

Курйоз дня: екс-мер Чорткова обікрав город місцевих жителів

Redaktsia

На війні загинув колишній депутат Шумської міської ради

Переселенка з Краматорська у Кременці записала зворушливе відео про Україну

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів