08.08.2022
Новини

Мистецтво заради перемоги: у Тернополі відкрили благодійну виставку

Сьогодні у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрили благодійну виставку. На заході представлені картини 30 художників з усіх куточків України. Кошти зібрані з продажу полотен витратять на підтримку української армії.

Читайте також: Для допомоги ЗСУ у селі на Тернопільщині зібралися 30 художників

“Організатори мистецької імпрези у виставковій залі представили результати роботи пленеру, який нещодавно відбувся у Залізцях Тернопільського району. Багато художників, які взяли участь у пленері, є переселенцями зі східних областей України. Це внутрішньо переміщені особи з Харкова, Києва. Також були художники з Теребовлі і Галицького коледжу.

Метою пленеру було продемонструвати красу Залозецького краю. «Доторкніться серцем та пізнайте таємниці старих залозецький руїн…» – девіз пленеру.

Благородна мета сьогоднішньої акції – долучитися до підтримки армії і наближення спільної перемоги. Кожна картина, яку сьогодні представили у музеї, буде продана на аукціоні, який організував Залозецький краєзнавчий музей. На сторінці музею у фейсбуці будуть виставлені фото картин, а у коментарях можна буде запропонувати свою ціну. Виручені гроші перерахують на потреби ЗСУ.

Ініціатор заходу – Василь Ільчишин, директор Залозецького краєзнавчого музею, подякував усім, хто прийшов на відкриття виставки та долучився до благодійного аукціону.

Ми всі віримо в перемогу, тому будуємо плани, розвиваємо культуру та підтримуємо різноманітні культурні акції, які відбуваються у цей непростий для нашої країни час. Наша спільна робота обов’язково принесе нам перемогу”, – наголошують у Тернопільському краєзнавчому музеї.

Схожі пости

Про посилення карантину тепер мають попереджати не пізніше як за тиждень

Під час локдауну українці не зможуть придбати деякі товари, активісти заговорили про порушення прав споживачів

“Залишилися дружина та двоє діток”: Чортківщина прощатиметься з Героєм

Перейти до панелі інструментів