08.12.2023
Новини Оперативно

Заборону на виїзд за межі місця проживання для військовозобов’язаних підтвердили офіційно

Військовозобов’язані, призовники та резервісти не мають права виїжджати з місця проживання без дозволу з військкомату. Про це щойно офіційно заявили у Генштабі.

“З метою впорядкування обліку переміщених осіб Генеральним штабом Збройних Сил України розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час. Дозвіл видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта”, – йдеться у повідомленні.

Переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у зв’язку з особистою або службовою необхідністю, буде розглядатися додатково. При цьому у Генштабі не уточнили, про адміністративні межі чого йдеться – міста, району чи області.

Це повідомлення викликало шквал обурення від користувачів соцмереж:

“Чергове ідіотство, мало того що треба дозвіл від військової адміністрації, тепер ще і у воєнкомат треба бігати”, – пише Andriy Bandrovskyy.

“Дякуємо, чудова новина, особливо для жителів окупованих територій, або тих, що під загрозою окупації”, – Яценко Марина.

Gneniuk Mykola: “Ттобто за межі Києва, наприклад на село, копати, полоти… городину люди будуть їхати за дозволом?”

Також люди переконані, що це рішення стане причиною корупції у військкоматах.

Перейти до панелі інструментів