23.07.2024
Новини

Шахраїв, які наживалися на волонтерстві, триматимуть під вартою

Двох шахраїв з Лановець, які наживалися на волонтерстві і присвоїли собі кошти виділені на ЗСУ, залишать під вартою. Щоправда, вони можуть вийти під заставу, сплативши по 1 млн грн кожен, – повідомляють у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури. 

“Тернопільський міськрайонний суд задовольнив клопотання слідчого поліції, погоджені з прокурором, про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою з можливістю внесення понад 1 млн грн застави кожному, двом підозрюваним у використанні благодійних пожертв громадян на потреби ЗСУ для особистого збагачення під час воєнного стану.

Двоє братів за зібрані на підтримку Збройних Сил України з початку війни добровільні пожертви громадян придбали для власного використання автомобілі Range Rover та Audi – Q5, а також мобільні телефони Apple IPhone 13 Pro Max та інші матеріальні цінності на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

Триває розслідування, що здійснюють слідчі поліції під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до панелі інструментів