24.05.2022
Новини

“Кременецька Голландія”: сотні тюльпанів розквітли на подвір’ї Ірини Валецької

Її подвір’я схоже на квітучу казку і усе встелено квітами. Серед розмаїття кольорів та ароматів її пристрасть тюльпани. “Це у мене від мами”, – каже кременчанка Ірина Валецька. Тюльпанове поле на господарстві видно ще далеко з вулиці. А місцеві уже встигли назвати його “Кременецькою Голландією”. 

Читайте також: Хочете відпочити душею – їдьте до Кременця. Фоторепортаж

  • Усі садять картоплю, а я тюльпани, – жартує пані Ірина. – Не знаю – яка тут саме площа засаджена загалом. Є кілька видів. Бачите, цього року вони менші, бо було мало снігу і їм трішки не вистачає вологи. Тюльпан квітка не дуже примхлива. Росте по-різному, залежно від умов. Якщо спекотно, перецвітають швидше. Цього року цвітіння стрімке, бо немає дощів і вже досить тепло.

Розкриваючи секрети вирощення тюльпанів, Ірина розповідає, що їх потрібно пересаджувати раз на чотири роки. Це роблять для того, аби цибулинка сильно не заглиблювалася у землю.

  • Це потрібно любити і хотіти цим займатися, тоді й часу на все вистачає, – каже кременчанка.

Ірину Валецьку на Кременеччині і не лише знають також як умілу майстриню. Її прекрасні вироби із соломи та м’які плетені іграшки користуються великою популярністю та любов’ю серед шанувальників хенд-мейду.

Ірина вважає себе щасливою людиною і каже, що їй пощастило свої захоплення перетворити у роботу. Свого часу кременчанка присвятила себе виключно творчості і запевняє, що ще жодного разу про це не пошкодувала.

Схожі пости

На Руській пропонують облаштувати екопарковку між деревами та виділити окрему смугу для громадського транспорту

На Кременеччині суд скасував договір про неправомірне використання землі вартістю понад 16 млн грн

У Тернополі горіла квартила, власника житла евакуйовували через балкон (фото)

Перейти до панелі інструментів