18.06.2024
Новини

У Чорткові остаточно позбуваються радянського спадку. Фотофакт

Раніше “Терміново” повідомляло про те, що у місті на Тернопільщині мешканці підтримують декомунізацію. Тож у Чорткові втілення рішення містян вирішили не відкладати надовго. Сьогодні там демонтували радянський танк.

Читайте також: Пушкіна у Тернополі позбулися. Що чекає на пам’ятник Горькому в Кременці?

“Виконуємо рішення громади”, – повідомляє міський голова Володимир Шматько.

“Завтра демонтують пам’ятник невідомому солдату і червону зірку на братській могилі радянської армії на центральному кладовищі по вул. Ст.Бандери.

Майже 50 років чортків’яни жили під дулом танка, котрий був націлений на центр міста… Тепер він тимчасово зберігатиметься на території військової частини. Щодо його подальшої долі керівництво міської ради радитиметься із громадою.

Зауважимо, що рішення про демонтаж ухвалили на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чортківської міської ради.

Окрім того, містобудівна рада у найкоротші терміни повинна провести засідання та визначитись із тим, який пам’ятний знак чи хрест встановити натомість демонтованого радянського солдата”, – зазначають у міськраді.

Нагадаємо, днями у Чорткові провели опитування «Декомунізація у Чорткові: час настав?!». Участь у ньому взяли майже 2 тис містян. Оприлюднили результати і більшість мешканців підтримали декомунізацію.

 

 

Перейти до панелі інструментів