30.01.2023
Новини

Поліція на Тернопільщині вдалася до радикальних дій через порушення заборони на продаж алкоголю. Відео

Вдатися до радикальних дій правоохоронців Тернопільщини змусили порушення заборони на продаж алкоголю під час війни. Зокрема, кілька десятків літрів самогону вилили та зламали самогонні апарати в одній з громад.

Читайте також: “Я готовий сісти до в’язниці!”: активіст про те, навіщо розгромив алковідділ супермаркету в Бучачі. Відео

“Сьогодні поліцейські та мешканці громади, які охороняють правопорядок, набралися трохи злості. Навідалися до кількох так званих алкогольних «точок» у двох селах Озернянської ТГ.

Продаж горілки заборонений всюди. Але є такі люди, що не зважають на здоров’я своїх односельчан. Надмірне споживання алкоголю сильно шкодить. Поки що правоохоронці навідалися не до всіх «точок».

 

Тож поки не прийшли, закликаємо розповсюджувачів «зеленого змія» самостійно позбутися всіх своїх запасів. Ганьба – це лише мінімальне покарання

Жіночок та чоловіків просимо не плакати над самогонним апаратом, коли прийшов йому кінець. Не плачте за відром горілки. Прийде день і ми перехилимо ще не одну чарку”, – зазначають у громаді.

Схожі пости

Було надзвичайно багато прольотів: влада офіційно прокоментувала вибухи на Тернопільщині

Redaktsia

На Кременеччині загинув пенсіонер, пораючись по господарству

В Україні оновили поділ на карантинні зони: яка ситуація на Тернопільщині

Ірина Небесна
Перейти до панелі інструментів